Bentley Vilnius

Bentley Mulsanne Speed

MULSANNE ŠEIMA

Sukurtas vizionieriams, kurie savo idėjas paverčia realybe, Bentley Mulsanne yra Bentley ženklo flagmanas. Pagamintas rankomis, skiriant didžiausią dėmesį kiekvienai detalei. automobilis sujungia išskirtinę prabangą ir galią. Mulsanne šeimoje rasite tris išskirtinius modelius: Mulsanne, Mulsanne Speed, skirtą dinamiškesniam vairavimui ir Mulsanne Extended Wheelbase, skirtą tiems, kurie vertina pirmosios klasės komfortą kiekvienoje kelionėje.

Dizainas

BENTLEY FLAGMANAS

Kiekvienas Mulsanne reprezentuoja Bentley inovacijas, meistriškumą ir išskirtinį požiūrį į automobilių rinką. Dizaino kalba įkūnija viso ženklo esybę. Išorėje ir viduje rasite išskirtinio meistriškumo detales, kurios įrodo, kad tai – Bentley.

Eksterjeras
Mulsanne aiškiai išsiskiria kiekviename kelyje. Aštrios linijos ir aptakūs kontūrai išskiria Mulsanne aliuminio kėbulą kaip legendinio Bentley dizaino dalį. Priekinės grotelės, buferis, variklio gaubtas ir sparnai suformuoja vientisą plačią ir stiprią formą, kuri užtikrina šio automobilio galią. Žvelgiant į Mulsanne akį traukia radiatoriaus grotelės su nerūdijančio plieno detalėmis. Išskirtinai Bentley priekiniai LED žibintai bei 21″ ratai suteikia elegancijos pojūtį. Tuo tarpu galiniai žibintai atkartoja Bentley emblemos dizainą ir apjungia blizgaus chromo detales: B formos ventiliacijos angas bei poliruotus nerūdijančio plieno išmetimo vamzdžius.

Rodyti daugiau

INTERJERAS

Mulsanne interjeras yra išskirtinai rafinuotas ir sukurtas kelionei, kuri suteikia laiko galvoti. Aukščiausios kokybės medžiagos bei išskirtinis dėmesys kiekvienai detalei visame interjere bei neribotos galimybės personalizuoti savo Mulsanne.

Priekinės ir galinės sėdynės, durelės, porankiai bei jungikliai įkvėpimo sėmėse iš klasikinio Bentley dizaino. Kiekvieno Mulsanne odinio salono apsiuvimas užtrunka 150 valandų. Savo saloną galite rinktis iš 24 išskirtinių spalvų asortimento. Prie odos detalių parenkamos likusios detalės, kurioms naudojamas poliruotas plienas bei chromo elementai. Tradicinio dizaino apvalios oro angos bei jų valdymo svirtelės yra klasikinio Bentley dizaino elementai, kurie suteikia išskirtinio malonumo ir komforto keliaujant net ir ilgoje kelionėje.

Rodyti daugiau

MEDŽIO APDAILA

Rankomis apdirbtos ir idealiai suderintos medžio detalės papildo visas Mulsanne salono detales. Kiekviena medžio detalė yra idealiai atkartojama kitoje salono pusėje. Procesas pradedamas 72 valandas apdribant kiekvieną detalę ir tuomet surandant antrąją jos pusę, kuri visuomet parenkama iš to paties medžio. Šio kruopštaus darbo rezultatas yra tobulai simetriškas salonas, kuriame sutampa kiekviena medienos linija. Parinkus visas detales jos yra bent 5 kartus lakuojamos ir šveičiamos siekiant blizgaus medžio, kurį matote Mulsanne interjere.

Rodyti daugiau

ERDVĖ PRABANGAI

Priekinės sėdynės turi 14 krypčių elektrinį reguliavimą su lengvo įlipimo ir išlipimo judesiu, o galinės sėdynės – 8 krypčių reguliavimą. Kiekvienoje sėdynėje įrengta papildoma juosmens atrama bei dvi išsaugomos pozicijos ir individualiai reguliuojamas kiekvienos sėdynės šildymas tobulam komfortui. Kiekvienas Mulsanne kilimėlis yra išpjaunamas rankomis ir idealiai pritaikomas Jūsų automobiliui. Oro kondicionieriaus sistema gali būti pilnai valdoma kiekvienoje sėdynėje ir gali būti personalizuota keturioms skirtingoms zonoms – kiekvienas keleivis gali nustatyti savo komforto lygį.

Rodyti daugiau

GALIA

IŠSKIRTINIS GALIOS JAUSMAS

Mulsanne yra žymiai daugiau nei prabangiausias pasaulyje automobilis – šis modelis taip pat išsiskiria savo galia bei galimybėmis. Lengvai kontroliuojama galia ir išskirtinis manevringumas, kuriuos gali pasiūlyti tik Bentley. Rankomis sukurtas variklis, kuris garantuoja kvapą gniaužiantį greitį bei stebinančią ergonomiją.

Variklis
Po Mulsanne gaubtu tūno unikalus 6¾ litro V8 variklis su dvigubu turbokompresoriumi. 8 greičių automatinė transmisija ir galiniai varomieji ratai užtikrina visiškai lengvą ir švelnų greitėjimą tuo pačiu metu ekonomiškai naudojamas kuras sumažina taršą. Dėka šių technologinių sprendimų, Mulsanne pasiekia tokio dydžio automobiliui unikalią galią bei sukimo momentą.
Kiekvienas Mulsanne variklis yra rankomis surenkamas Bentley gamykloje Crewe ir paženklinamas vardine plokštele, kurioje yra inžinieriaus, surinkusio šį variklį vardas, pavardė ir parašas.

Rodyti daugiau

DINAMIŠKA KELIONĖ

Drive Dynamic Control leidžia pasirinkti norimą vairavimo stilių. Jungiklis visai šalia pavarų svirties leis rinktis vieną iš trijų vairavimo rėžimų – Bentley, Comfort ir Sport, kurie yra tiksliai sukalibruoja važiuoklę skirtingiems stiliams. Bentley rėžimas siūlo aukso vidurį, apjungdamas Comfort ir Sport rėžimus. Sport rėžimas nuleidžia važiuoklę žemyn, padidins sukibimą bei kontrolę, o Comfort rėžimas garantuoja maksimalų komfortą keliaujant. Ketvirtasis rėžimas leidžia nustatyti savo pasirinkimus.

Rodyti daugiau

STABDYMAS IR TRANSMISIJA

Mulsanne 8 pavarų transmisija užtikrina sklandžią akseleraciją su visiškai tolygiu pavarų keitimu. Vaire įmontuoti pavarų perjungimo valdikliai leidžia rankiniu būdu keisti pavaras. Visa važiuoklė nuolatos prisitaiko prie kelio sąlygų ir padeda užtikrinti visiškai tolygų važiavimą, nepatiriant kelio nelygumų diskomforto.

Rodyti daugiau

TECHNOLOGIJOS

PASIEKAMOS RANKA

Kiekviename Mulsanne rasite gausybę moderniausių technologijų, įskaitant liečiamojo ekrano pramogų ir informacijos sistemą. Visi technologiniai sprendimai yra sukurti ne tik vairuotojui, bet ir keleiviams bei apgalvoti iki smulkiausių detalių. Nuo vairuotojo pagalbos sistemų iki saugumo technologijų bei visuomet prieinamo ryšio – dirbkite ar pramogaukite patogiai.

Rodyti daugiau

INFORMACIJA IR PRAMOGOS

Mulsanne informacijos ir pramogų sistema valdoma per 8″ liečiamąjį ekraną, kuriame galite matyti išsamią automobilio informaciją, naršyti pramogas bei kitą informaciją. Automobilyje prieinamas saugūs Wi-Fi ir 4G ryšiai su Google integracija, tad visuomet būsite sujungti su pasauliu ir galėsite naršyti muziką, Google Play programėles, naudotis video skambučiais bei kitomis paslaugomis. Taip pat visą informaciją galite valdyti balsu – 25-iomis skirtingomis kalbomis. Jūsų keleiviai galės tyrinėti informacijos ir pramogų pasaulį naudodamiesi dviemis 10.2″ planšetėmis, įmontuotomis priekinių sėdynių gale. Šias planšetes galima patogiai įtaisyti į jų vietą arba išimti ir naudotis bet kur. Planšetės sujungtos su belaidėmis ausinėmis bei turi USB ir micro SD jungtis.

Rodyti daugiau

SAUGUS VAIRAVIMAS

Didžioji dalis Mulsanne technologijų bei saugumo funkcijų visiškai nematomai veikia visuomet, neblaškydamos Jūsų bei Jūsų keleivių dėmesio. Saugumo technologijos nuolatos stebi kelią ir įspėja vairuotoją apie galimą susidūrimą ar kliūtis kelyje. Tuo pačiu stabdžiai bei oro pagalvės iškart paruošiami kylančiam pavojui ir vairuotojui ignoruojant įspėjimą, automobilis pradeda stabdyti. Pastovaus greičio palaikymo sistema užtikrina saugų atstumą tarp automobilių ir automobiliams priekyje pradedant stabdyti, taip pat stabdo ar net sustoja. Eismui pajudėjus iš vietos, Mulsanne taip pat pradeda važiuoti. Taip pat Mulsanne įrengta aklosios zonos įspėjimo sistema bei galinio vaizdo kameros automobilio parkavimui.

Rodyti daugiau

LED ŽIBINTAI

Visi keturi priekiniai LED žibintai veikia išmania technologija, kuri automatiškai nustato šviesos ryškumą bei prisitaiko prie kelio sąlygų. Įmontuoti šviesos jutikliai bei GPS integracija leidžia pasirinkti vieną iš keturių šviesos rėžimų. Kiekvienas jų yra specialiai sukurtas miestui, užmiesčiui, greitkeliui ir ypatingoms sąlygoms, kuomet reikia daug šviesos.

Rodyti daugiau

NAIM AUDIO

Mulsanne salonas yra išskirtinai izoliuotas nuo išorės triukšmo, todėl automobilio audio sistema skamba neįtikėtinai nuostabiai. Tačiau norėdami ekstra garso kokybės, galite savo Mulsanne integruoti Naim™ for Bentley Premium Audio garso sistemą. Šią aukščiausios kokybės sistemą sudaro 20 tik Mulsanne sukurtų garsiakalbių, 20 kanalų bei 2,200 Vatų stiprintuvas išskirtinei garso patirčiai.

Rodyti daugiau

JŪSŲ PASIRINKIMAI

IŠSKIRTINAI JŪSŲ

Prabanga yra galimybė įgyvendinti savo svajones. Vienas iš svajonių išpildymo būdų – sukurti tik savo Mulsanne.

Kurdami savo Mulsanne pradėsite nuo gausios standartinių ir išskirtinių Mulliner kėbulo dažų pasirinkimų. Papildykite tai viena ar dvejomis spalvomis interjero apdailai, kuri tobulai derės su išorės spalva. Net ir smulkiausia detalė – nuo vairo medžiagos iki pedalų – gali būti asmeniškai sukurta tik Jums. Ir kiekvienai iš šių detalių skiriamas išskirtinis dėmesys – Mulsanne vairo apsiuvimas rankomis trunka 15 valandų.

Galite savo Mulsanne personalizuoti spalvomis, ypatingomis komplektacijomis bei išskirtiniais Mulliner sprendimais.

Rodyti daugiau

MULLINER KOMPLEKTACIJA

Mulliner komplektacija praturtina Jūsų Mulsanne įvairiomis sportiškomis detalėmis, kurias Mulliner komanda sukūrė ypatingai Mulsanne. Išskirtiniai 21″ Radiance ratai, sparnuotosios B stiliaus ventiliacijos angos iš poliruoto plieno, Mulliner slenkstis ir sportiškai sukalibruota važiuoklė. Ši komplektacija automobiliui suteikia dinamiško išskirtinumo viduje ir išorėje. Mulliner komplektaciją galima rinktis bet kuriam Mulsanne šeimos modeliui, o Mulsanne Speed ji jau įdiegta.

Rodyti daugiau

ŠIMTMEČIO KOMPLEKTACIJA

2019-taisiais Bentley Motors mini išskirtinę progą – kompanijos šimtmetį. Pažymint šią legendinę progą buvo sukurti unikalūs Bentley apdailos elementai, kuriuos galite pasirinkti visiems 2019-taisiais Bentley gamykloje Crewe sukurtiems automobiliams.

Mulsanne simbolizuoja Bentley meistriškumo aukštumą ir įkūnija modernią Bentley istorijos dalį.

Komplektaciją sudaro kapoto, bagažinės bei ratų B ženkleliai padailinti unikalaus Centenary Gold atspalvio metalu bei papildyti 1919 ir 2019 metais, kaip ir slenksčiai. Viduje pavarų svirties, vairo bei raktelio B taip pat dekoruoti išskirtinėmis šimtmečio aukso spalvos detalėmis.

Šią komplektaciją galite papildyti ir ypatingomis to paties atspalvio siūlėmis interjerui bei išsiuvinėtomis B emblemomis sėdynėse.

Rodyti daugiau

ŠALDYTUVAI

Mulliner komanda sukūrė tris šaldytuvus gėrimams išskirtinai Mulsanne. Kiekvienas jų atspindi Bentley meistrystę bei dėmesį detalėms. Šaldytuvai sukurti skirtingiems gėrimų tipams: vandeniui, šampanui bei stipriesiems gėrimams. Kiekviename variante šaldytuve telpa ir išskirtinės krištolo taurės, o stipriesiems gėrimams ir unikali Bentley gertuvė. Šaldytuvai montuojami tarp galinių Mulsanne sėdynių, o šaldymo sistema įrengiama už sėdynių ir visiškai nesumažina automobilio erdvumo ar bagažinės talpumo.

Rodyti daugiau

AKSESUARAI

TOBULAS PASIRINKIMAS

Mulsanne yra Bentley meistrystės išraiška, tačiau tuo pačiu gali tapti ir Jūsų asmenine vizija. Kiekvienas Mulsanne aksesuaras yra sukurtas išskirtinai šiam automobiliui, skiriant dėmesį kiekvienai detalei bei kruopščiai apgalvojant viską.

Rodyti daugiau
Į viršų

Vidutinės mišrios degalų sąnaudos pagal WLTP bandymų metodą: 13,6 l/100 km, | Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal WLTP bandymų metodą: 308 g/km.

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116