Bentley Vilnius

4 prabangos ir klasikos atspalviai pagal Bentley

2021.11.12

Trumpam pakelkite akis nuo šio teksto ir apsidairykite aplink. Kokias spalvas pastebėjote ryškiausiai? Ar galite papasakoti jų istoriją? Jeigu tokio klausimo sulauktų „Bentley“ dizaineriai, pasakojimas užtruktų išties ilgai.

Šiemet „Bentley“ švenčia 70 metų jubiliejų, kai vieni rafinuočiausių automobilių pasaulyje buvo pradėti gaminti dabartinėje Kriu gamykloje Didžiojoje Britanijoje. Ta proga „Mulliner“ padalinio, kuriančio absoliučiai išskirtinius „Bentley“ modelius, komanda pervertė gamyklos archyvus ir rado kažką naujo. Tam tikra prasme. Dizaino komanda identifikavo 4-ajame dešimtmetyje naudotas gamintojo spalvas. Įdomu tai, kad keturias iš jų „Bentley“ klientai gali užsisakyti ir šiandien. Tokios spalvos yra nepavaldžios istorijos tėkmei ir pasižymi ne tik itin nekasdienišku atspalviu, bet ir turi labai turtingą istoriją. Todėl šiandien modernius „Bentley“ galima užsisakyti su „Dove Grey“ pilka, „Claret“ vyšnine, „Old English White“ balta ir „Oxford Blue“ sodria mėlyna.

Istorinė spalva ir šiuolaikinis dizainas

„Mulliner“ padalinio komanda iš naujo atrado daugiau nei 15 spalvų, kurios buvo naudojamos pastaruosius 50 metų. Nuo šiol klientai gali jas užsisakyti pasinaudoję specialia „Mulliner“ personalizavimo programa. Pirmasis pavyzdys – „Bentley“ automobilis Kriu gamykloje. Tai – žiniasklaidos bandomiesiems važiavimams skirtas naujasis „Bentley Flying Spur V8“ ir jis išsiskiria subtilia žalsva „Sage Green“ spalva.

Ši spalva buvo „Bentley“ naudojama 6-ajame dešimtmetyje. Tačiau praėjus net ir tiek laiko, ji stebėtinai gerai tinka naujausiam gamintojo prabangiam sedanui, kuriame rafinuotumas ir komfortas tampa neatsiejama sportiškumo ir tikslumo dalimi.

„Sage Green“ šiame modelyje išryškėja dėl čia naudojamų „Blackline“ stiliaus elementų, kurie stipriai kontrastuoja. Šviesi kėbulo spalva ir tamsintas išvažiuojantis „Bentley“ logotipas, grotelės, langų apvadai, durų rankenėlės, aušinimo angos ant sparnų ir išmetimo vamzdžiai sukuria labai harmoningą kontrastą. Tuo tarpu kėbulo ir salono anglies pluošto detalės tokiam vaizdui suteikia techniško modernumo.

Įdomu tai, kad kitaip nei didžioji dauguma gamintojų, „Bentley“ gamykloje automobiliai yra dažomi rankomis. Žinoma, prie šio proceso prisideda ir robotų technologijos, todėl kiekvienas Kriu gamyklą paliekantis „Bentley“ modelis pasižymi nepriekaištinga spalva ir kėbulu. Jau nekalbant apie tai, kad „Bentley“ savo klientams siūlo plačiausią spalvų paletę iš visų gamintojų.

 

Rodyti daugiau

Keturios laikui nepavaldžios spalvos

Naujoje ir išplėstoje „Mulliner“ spalvų gamoje galima rasti 4 naujas spalvas, kurios jau skaičiuoja kelis dešimtmečius. Galima net pasirinkti spalvą, kuri simbolizuoja vieną ikoniškiausių „Bentley“ etapų – „R Type Continental“ modelio erą. O dabar trumpai apie kiekvieną iš jų.

„Dove Grey“ pilka yra seniausiai naudojama „Bentley“ spalva. Ji pradėta naudoti dar tada, kai ketvirtajame dešimtmetyje „Bentley“ modeliai buvo surenkami „Rolls Royce“ gamykloje, Derbyje.

„Claret“ vyšninė dvigubo tono spalva buvo sukurta išties ypatingam „Bentley“ modeliui, žinomam „Golden Jubilee Bentley“ pavadinimu. Tai yra prabangus automobilis, kuriuo važinėja Jos Didenybė Karalienė Elžbieta II. Įdomu tai, kad šia spalva nuo penktojo dešimtmečio buvo dažomi visi karališkosios šeimos „Bentley“ automobiliai. Išties klasikinė ir turtinga istorija pasižyminti spalva. Net ir šiuolaikiniuose „Bentley“ modeliuose ji puikiai įkūnija rafinuotumo ir solidumo dvasią.

„Mulliner“ paletėje esanti „Old English White“ balta vien savo pavadinimu išduoda, kad yra naudojama ilgai. Ji buvo sukurta dar šeštajame dešimtmetyje ir kiekvienam „Bentley“ automobiliui suteikia sunkiai žodžiais nusakomą lengvumo pojūtį bei paverčia jį išties ištaigingu automobiliu.

„Oxford Blue“ mėlyna yra viena tamsiausių spalvų „Mulliner“ paletėje. Ji pasižymi sodrumu ir spalvos vientisumu, todėl veikia šiek tiek hipnotizuojančiai. Pirmiausiai „Oxford Blue“ mėlyna pradėta naudoti septintajame dešimtmetyje, o atgaivinta buvo 1998 metais, kai „Bentley“ išleido specialius „Diamond Series“ serijos automobilius.

Visas išskirtines „Bentley” spalvas bei jų derinimo galimybes galite atrasti „Mulliner” įrankyje ir kartu su „Bentley Vilnius” atstovu sukomplektuoti automobilį, kuris bus išskirtinai Jūsų kiekviena savo detale.

Rodyti daugiau

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116