Bentley Vilnius

Aksesuarai

IŠSKIRTINĖS DETALĖS

Bentley dizaino ir gamybos komandos apgalvojo kiekvieną detalę, kuriant aksesuarus, kurie atitiktų išskirtinį Bentley stilių bei gyvenimo būdą. Kiekvienas iš Bentley aksesuarų yra sukurtas unikaliai Bentley modeliams – stiliui, komfortui bei išskirtinei prabangai. Tai reiškia, kad kiekvienas pasirinktas aksesuaras idealiai tiks Jūsų Bentley – nepriekaištingas kokybės bei komforto derinys, kuriuo pasirūpinome nepakartojamai Bentley patirčiai.
Kataloguose rasite ne tik aksesuarus, bet ir papildomas komplektacijas išskirtiniam Bentley stiliui, komfortui ir kvapą gniaužiančiai vairavimo patirčiai.

Rodyti daugiau

NAUJOSIOS BENTAYGA AKSESUARAI

Atsinaujinusiame antrosios kartos Bentley Bentayga susijungia visiškai naujas Bentley dizaino stilius bei kvapą gniaužianti gali ir moderniausios technologijos. Kartu šis derinys sukuria prabangų SUV, kuris tobulai jaučiasi bet kokioje aplinkoje. Nesvarbu kur keliausite, su Bentley Bentayga kiekviena kelionė bus stilinga ir komfortiška.

Bentley dizaino ir gamybos komanda apgalvojo kiekvieną detalę, kuriant aksesuarus, kurie atitiktų išskirtinį Bentley Bentayga bei Jūsų gyvenimo būdą. Kiekviena iš šių unikalių aksesuarų yra sukurtas išskirtiniam stiliui, komfortui bei prabangai – būtent tam, ko tikitės iš Bentley Bentayga.

Rodyti daugiau

CONTINENTAL GT AKSESUARAI

Geriausias GT automobilis tapo dar geresniu. Aptakių formų ir išskirtinių linijų modelis įkūnija Bentley meistrų dėmesį kokybei išorėje bei viduje. Naujasis Continental GT pakilėjo visos klasės standartą į naujas aukštumas – prabangos, galios ir meistriškumo derinys ne tik atrodo išskirtinai, bet ir suteikia išskirtinį malonumą vairuojant šį galingą automobilį.

Bentley Continental GT aksesuarai yra kruopščiai sukurti papildyti Jūsų keliones šiuo išskirtiniu Grand Tourer. Stiliui, komfortui ar prabangai – viskam, ko tikitės iš Bentley Continental GT.

Rodyti daugiau

FLYING SPUR AKSESUARAI

Flying Spur unikaliai apjungia kvapą gniaužiančią galią, šiuolaikinį dizainą bei intuityvias technologijas. Grakščios, bet tuo pačiu ir užtikrintos formos, išskirtinės detalės bei aštrios linijos suteikia naujajam Flying Spur tikro Bentley charakterį. Viduje aukščiausios kokybės medžiagos bei modernus rankų darbas apsupa Jus išskirtinai stilingu bei ramiu interjeru.

Išskirtinai Flying Spur Bentley komandos sukurti aksesuarai tobulai papildo Jūsų keliones – stiliumi, komfortu ar prabanga.

Rodyti daugiau

  Užpildykite šią formą ir mes susisieksime tiesiogiai.

  Pasirinkite modelį:
  Vardas Pavardė (privaloma)
  El. paštas (privaloma)
  Telefono numeris (privaloma)
  Parašykite, kurie aksesuarai domina

  KLAUSKITE BENTLEY KOMANDOS

  Susisiekite su mūsų komanda Bentley namuose Vilniuje ir pasiūlysime išskirtinį aksesuarų pasirinkimą bei suteiksime visą reikalingą informaciją renkantis idealius priedus Jūsų Bentley.

  Rodyti daugiau

  Kontaktai

  Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

  BENTLEY VILNIUS
  Konstitucijos pr. 21B
  08130 Vilnius

  Automobilių pardavimas

  • Pirmadieniais - penktadieniais
   9:00 - 18:00
  • Daugiau informacijos telefonu:
   +37064911116

  Popardaviminis aptarnavimas

  • Pirmadieniais - penktadieniais
   9:00 - 18:00
  • Daugiau informacijos telefonu:
   +37064911116