Bentley Vilnius

Nuo šiol „Bentley“ savininkai, pasirinkę papildomą stiliaus paketą, savo „Continental GT“,  „Flyging Spur“, „Continental GT Convertible“ ar „Bentayga“ modelius galės paversti sportiškesniais. „Bentley Styling “ paketo elementai – priekinis ir galinis oro skirstytuvai, slenksčiai su metaliniais „Bentley“ ženkleliais ir bagažinės dangčio spoileris iš blizgaus anglies pluošto – sukurti rankomis, tiksliai laikantis leistinų gamintojo nuokrypių. Į „Bentayga“ paketą taip pat įeina dvigubas bagažinės spoileris, kuris pratęsiamas palei lango liniją. Jis taip pat pagamintas iš blizgaus anglies pluošto, o papildomai galima užsisakyti kėbulo spalvos priekines oro menteles, sparnų oro angų ir veidrodėlių apdailas.

 

 

Šių komponentų projektavimas, kūrimas, testavimas ir gamyba atspindi tą patį principą, pagal kuriuos „Bentley“ gamina visus savo automobilius – skiriant dėmesį net ir mažiausioms detalėms.

Slenksčiai turi išskirtinę detalę su trimačiu „Bentley“ ženkleliu. Jo profilis buvo sukurtas specialiai „Bentley Styling “ paketui. Gamintojas pasirinko tokį būdą, kuris iki minimumo sumažina oro burbuliukų susidarymo riziką po laku, todėl ženklelis traukia akis savo briaunuota išvaizda.

 

„Bentley Styling “ paketą sukūrė ta pati inžinierių komanda, kuri atsakinga už anglies pluošto komponentus ankstesnės kartos „Continental GT“ (įskaitant GT3-R ir „Supersports“ modelius) bei „Pikes Peak“ ir „Ice Race Continental GT“ modeliuose.

„Styling “ paketas yra specialiai sukurtas taip, kad papildytų „Flyging Spur“, „Continental GT“ modelių ir „Bentayga“ SUV aerodinamines savybes. Pirmieji prototipiniai elementai įvertinami ir patobulinami naudojant skysčio dinamikos (CFD) programinę įrangą, užtikrinančią aerodinamines charakteristikas, įskaitant priekinį ir galinį prispaudimą bei bendrą oro pasipriešinimą. Taip pat simuliuojamas variklio ir stabdžių aušinimo triukšmas bei vibracija. Šiais bandymais siekiama sumažinti bet kokį poveikį, kurį anglies pluošto dalys gali turėti tokioms automobilio sistemoms kaip atstumo jutikliai, radarai ir ryšio antenos.

„Bentley Styling “ paketą galima užsisakyti „Bentley Vilnius“  atstovybėje. Jis gali būti komplektuojamas su naujai užsakomu automobiliu arba sumontuotas jau užsakytam modeliui, siekiant jį patobulinti.

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116