Bentley Vilnius

BENTLEY GARANTIJA

Aukščiausia kokybė bei unikalus dėmesys detalėms yra neabejotinas Bentley automobilių išskirtinumas. Bentley standartinė gamintojo garantija galioja 3 metus be ridos apribojimu. Ši garantija galioja ne tik techninei automobilio daliai, bet ir kėbulo defektams. Kartu su šia garantija Bentley užtikrina ir trijų metų pagalbą kelyje su Bentley Roadside Assistance.

Bentley standartinė gamintojo garantija

Bentley standartinė gamintojo garantija taikoma naujiems Bentley automobiliams ir apima techninę automobilio dalį bei kėbulo defektus. Klientams taip pat suteikiama trijų metų pagalba kelyje visame pasaulyje – Bentley Roadside Assistance.

 

Rodyti daugiau

Garantijos pratęsimas

Pasibaigus standartinei gamintojo garantijai, galima pratęsti garantiją pasirinkus Bentley Extended Warranty ir Drive Care Extended Warranty. Ši garantija galioja Bentley Bentayga, Continental GT, Flying Spur ir Mulsanne modeliams. Garantiją galima pratęsti automobiliams iki 10 metų (120 mėn) senumo. Prieš pratęsiant automobilio garantiją, jeigu yra pasibaigęs standartinės garantijos laikotarpis privaloma automobiliui atlikti specialią patikrinimo programą. Garantiją galima tęsti 12 arba 24 mėnesiams.

Jei norite sužinoti daugiau apie garantijos pratęsimą, susisiekite.

Rodyti daugiau

Certified warranty

Certified Warranty yra Certified by Bentley programos dalis. Visiems naudotiems Bentley modeliams, kurie parduodami Certified by Bentley programoje, jau taikoma Certified Warranty garantija. Ši garantija galioja iki 3 metų nuo pardavimo ir gali būti pratęsiama 1-11 mėn., 12 mėn., 24 mėn. Parduodamiems automobiliams, kurie senesni nei 3 metų, galimi 12 arba 24 mėn. garantijos pratęsimai. Automobilių amžius iki 10 metų.

Rodyti daugiau

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116