Bentley Vilnius

„Bentley Continental GT“ savo jubiliejų pradeda nuo dvigubo pripažinimo

2023.02.20

2003 metais „Bentley“ pradėjo savo naują erą ir pasauliui pristatė nuo balto lapo sukurtą „Continental GT“ kupė. Savo 20-ąjį jubiliejų modelis sutinka svariu pripažinimu. Apie prabangą rašantis žurnalas „Robb Report“ bei vienas įtakingiausių Vokietijos automobilių leidinių „Auto und Sport“ išrinko „Bentley Continental GT“ geriausiu 2023 metų automobiliu.

Prabangaus gyvenimo būdo ir technologijų žurnalas „Robb Report“ kiekvienais metais renka geriausią automobilį pagal penkias unikalias kategorijas: išvaizdą, galią, prabangą ir komfortą, „wow“ faktorių bei potencialą kolekcionavimui. Sportišką „Bentley Continental GT S“ modelį geriausiu šių metų automobiliu išrinko daugiau nei 175 žmonių komandą, kurią sudarė žurnalo skaitytojai, komisija ir redakcija.

Juoda – sporto spalva

2022 metais pristatytoje „Bentley Continental GT S“ versijoje pagrindinis dėmesys skiriamas vairavimo kuriamai emocijai ir sportiškam stiliui. Šis modelis yra tarsi priešingybė į komfortą ir gerą savijautą orientuotai „Azure“ versijai. S serijos modeliai pasižymi kontrastuojančiomis juodomis išorės detalėmis bei „Alcantara“ versta oda aptrauktu vairu ir sėdynėmis. Taip pat sportiškumą viduje paryškina anglies pluošto apdailos ir išsiuvinėti S logotipai.

„Bentley Continental GT S“ komplektuojamas su lengvu ir galingu 4 litrų V8 varikliu, kuris ne tik suteikia automobiliui staigumo, bet ir užpildo aplinka sodriu gausmu. Nepaisant savo prabangos ir erdvaus salono, posūkiuose automobilis tikrai nepraranda sportiškumo. Jau standartinėje „Continental GT S“ komplektacijoje yra „Bentley“ sukurta elektra valdomų stabilizatorių sistema. Jie akimirksniu gali sukietinti automobilio pakabą, todėl posūkiuose kupė išlieka aštrus, o ilgose ir ramiose kelionėse pasižymi ypatingu komfortu.

Tai ne pirmas kartas, kai „Bentley Continental GT“ šio žurnalo rengiamuose rinkimuose yra neprilygstamas. Pernai metų automobilio titulas atiteko galingiausiam „Bentley“ serijiniam automobiliui „Continental GT Speed“. Tuo tarpu 2004 metais šiuose rinkimuose debiutavo ir laimėjo pirmosios kartos „Continental GT“, o 2007 metais – kabrioletas „Continental GTC“.

Rodyti daugiau

Dviguba šventė

Tačiau tai tik pirmoji gera jubiliejaus žinia. Jau 47-ą kartą Vokietijos automobilių leidinio „Auto und Sport“ rengiami metų automobilio rinkimai šiemet geriausiu pripažino „Bentley Continental GT“. Už tai balsavo daugiau nei 100 tūkst. įtakingo žurnalo skaitytojų. Konkurse dalyvavo net 422 automobilių, kurie rungėsi 12 skirtingų kategorijų. Rafinuotas kupė „Bentley Continental GT“ prabangių automobilių kategorijoje jau antrus metus iš eilės susižeria daugiausiai balsų.

Per pastaruosius 20 metų, tai – jau trečioji šio prabangaus automobilio karta. „Bentley“ su „Continental GT“ sukūrė segmentą, kuriame vienodai svarbu nepailstanti galia, pirmavimas automobilių inovacijose, rankų darbo prabanga ir savininko kuriamas unikalus dizainas. Tuo tarpu naujausios kartos „Continental GT“ kol kas yra dinamiškiausias ir inovatyviausias gamintojo kūrinys.

Rodyti daugiau

Rekordinis susidomėjimas

Tokį titulą patvirtina ir pirkėjų susidomėjimas. Vien pernai „Bentley“ į rinką išleido 15 174 automobilių ir tai yra pirmas kartas, kai šis skaičius perkopė 15 tūkst. vienetų ribą. 2 809 iš jų buvo pristatyti Europos vairuotojams, o beveik pusę visų mūsų žemyne pateiktų užsakymų sudarė „Bentley Continental GT“ modeliai.

Reaguodami į rekordinį susidomėjimą „Bentley Vilnius“ bandomiesiems važiavimams paruošė patogiausią šio kupe versiją – „Continental GT Azure“ su V8 varikliu. Tiesa, „Bentley“ namai Vilniuje kviečia išbandyti ir kitus britų gamintojo kūrinius. Specialiai bandomiesiems važiavimams čia laukia limuzinas su hibridiniu varikliu „Flying Spur Hybrid“ ir sportiškumu spinduliuojantis prabangus SUV „Bentayga S“.

Rodyti daugiau

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116