Bentley Vilnius

„Bentley Flying Spur“ – pirmos klasės kelionės keliais

2024.02.28

„Bentley Flying Spur“ yra laikomas vienu prabangiausių sedanų pasaulyje. Nuo plataus vairavimo asistentų pasirinkimo iki tobulo poilsio sėdintiems gale – kiekvienas jo aspektas viduje leidžia jaustis lyg kitame pasaulyje.

1930 metais, pristatydamas galingą „8-Litre“ modelį, kuris laikomas „Flying Spur“ serijos pradininku, W.O. Bentley pasakė, kad nori sukurti automobilį, kurio salone, važiuojant 160 km/val. greičiu, tvyrotų mirtina tyla. Praėjus beveik 100 metų net ir šiandien tik retas automobilis galėtų pasigirti tokiu stabilumu ir triukšmo slopinimu.

Ramybė – naujoji prabanga

Tuo tarpu „Bentley“ filosofija nepakito, o nauji techniniai sprendimai greitų ir prabangių kelionių pojūčius leido pakelti į naują lygį. Pavyzdžiui, kuriant naujausią „Flying Spur“ modelį, „Bentley“ pirmiausiai turėjo skaitmeninę automobilio versiją, kurią galima žymiai efektyviau išbandyti įvairiais scenarijais.

Taip inžinieriai galėjo tiksliai matyti, kuris dizaino ar konstrukcinis sprendimas gali kelti triukšmą ar vibraciją salone. Taip pat kūrėjai galėjo keisti ir tobulinti atskirus automobilio komponentus. Be to, technologija leido simuliuoti padangų triukšmą ir iš karto išbandyti patobulintus garso slopinimo sprendimus. Taip buvo užtikrinta, kad garsą slopinančios medžiagos būtų sumontuotos, kur to labiausiai reikia dar iki sukuriant prototipinį modelį.

Rodyti daugiau

Komforto kokonas

Tačiau tyla yra tik viena iš komforto sudedamųjų dalių. Reikia nepamiršti, kad „Flying Spur“ yra tituluojamas vienu prabangiausių sedanų pasaulyje. Aiškiausiai tai galima pastebėti vos įlipus į vidų.

Erdvus salonas tarsi apgaubia prabanga ir išskirtiniu stiliumi. Čia panaudotos aukščiausios rūšies medžiagos, kurias rankomis kūrė „Bentley“ meistrai. Dizaino centru čia tampa per vidury esančios „Bentley“ ženklo sparnus primenančios ventiliacijos angos ir elegantiškas laikrodis. Grožis čia slypi net ir mažiausiose detalėse. Nuo pirštų galiukais juntamų faktūrų metalinėse detalėse iki pirmosios pasaulyje durelių odinės apdailos su rombo formos išmušimais.

„Flying Spur“ dėmesio centre – gale sėdintys keleiviai. Keturvietėje versijoje gale sėdintiems keleiviams sėdynės primena patogius fotelius. Tarp sėdynių yra šildomas porankis, jutiklinis valdiklis ir bevielis telefono įkroviklis. Tuo tarpu vienu prisilietimu nusileidžia oda aptraukti staliukai, ant kurių galima pasidėti kompiuterį ar užrašinę, taip susikuriant produktyvią ir prabangią aplinką.

Tačiau, jei kelionėje norisi privatumo ar poilsio, ši erdvė akimirksniu pasikeičia taip pat vienu
prisilietimu. Šoninius, galinius ir stogo langus automatiškai uždengia užuolaidėlės, tai pasirinkus
specialioje keleiviams skirtoje konsolėje.

Rodyti daugiau

Nepamiršo vairuotojo

Tiesa, „Flying Spur“ visoje „Bentley“ gamoje yra laikomas aukso viduriuku. Kitaip tariant, tai yra automobilis ne tik keleiviams, bet ir vairuotojui. Jis gali būti komplektuojamas su „Bentley Dynamic Ride“ sistema, galinčia per 0,3 sekundės 1300 Nm jėga stabilizuoti kėbulą, kad jis nesvyruotų staigiuose posūkiuose, ir leistų betarpiškiau mėgautis vairavimu.

Taip pat čia sutinkama elektroninė visų vairuojamų ratų sistema. Važiuojant mažu greičiu, ji galinius ratus pasuka iki 4,2 laipsnių kampu priešinga kryptimi nei priekiniai, kad sumažintų apsisukimo spindulį ir padidintų manevringumą. Važiuojant didesniu greičiu, galiniai ratai sukasi ta pačia kryptimi kaip ir priekiniai, kad užtikrintų pasitikėjimą keičiant eismo juostą ir lenkiant.

Jei šių dalykų vairavimo nirvanai pasiekti neužtenka, galima rinktis „Flying Spur S“ modelį, kuris ne tik atrodo agresyviau, bet ir turi stipriai išreikštą sportiškumą. Variklis čia skamba žymiai griausmingiau nei standartiniuose modeliuose, o pasirinkus sportinį važiavimo režimą, jo charakteris pasikeičia neatpažįstamai.

Šiuo metu „Bentley Vilnius“ atstovybė turi net kelis skirtingus „Flying Spur“ modelius, kuriuos galima išbandyti ir pradėti vienas patogiausių kelionių pasaulyje jau dabar.

Rodyti daugiau

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116