Bentley Vilnius

„Bentley“ pristatė, kaip atrodys naujieji modeliai: nuo jaukios estetikos iki solidaus sportiškumo

2023.05.16

Pavasaris atnešė naujų spalvų ir emocijų ne tik gamtoje, bet ir „Bentley“ modelių gamoje. Gamintojas atnaujino savo „Continental GT Azure“ serijos modelius, orientuotus į gerą savijautą bei išryškino sportiškus „Speed“ ir S serijos automobilius. Nuo šiol „Bentley“ modelių gama pasižymės harmonija ir aiškiu skirtumu tarp jaukios prabangos bei stipriai išreikštos galios.

Ryškiausias pasikeitimas „Continental GT Azure“ kupe ir kabrioleto modeliuose – naujos vertikalaus dizaino grotelės. Tokį sprendimą įkvėpė „Bentley“ flagmano „Bentayga EWB Azure“ grotelės. Gerai įsižiūrėjus galima pamatyti ir klasikinį „Bentley“ grotelių raštą, tačiau labiausiai dėmesį traukia virš jo esančios chromuotos vertikalios linijos, kurios suteikia „Continental GT Azure“ modeliui didybės įspūdį.

Vizualiai kuriama prabanga

„Azure“ serijos modeliuose labiausiai akcentuojama prabanga, kuri orientuota ne tik į mūsų pojūčius, bet ir tai, ką matome. Naujieji „Continental GT Azure“ nuo šiol komplektuojami su 22 colių juodais ratais, kurie iki šiol buvo sutinkami tik „Flying Spur“ modeliuose. Jų simetriškas dizainas, žiūrint iš profilio, suteikia ramybės ir prabangos jausmą.

Kalbant apie simetriją ir akiai malonias formas, svarbu paminėti, kad atnaujintuose „Continental GT Azure“ modelių salonuose sukurtas naujas siuvinėjimo raštas. Jis atsikartoja sėdynių apatinėje ir viršutinėje dalyje bei odinėse durų apdailose. Deimantinės jų formos ne tik atspindi pagrindinį „Bentley“ dizaino bruožą, bet ir pabrėžia „Azure“ kuriamą jaukią ir atpalaiduojančią estetiką.

Rodyti daugiau

Jaukumas be kainos gamtai

Viduje „Continental GT Azure“ prabanga prasideda nuo tokių detalių, kaip kiliminė danga. Standartinėje įrangoje esantys gilūs ir iš 100 proc. vilnos sukurta „Wilton“ kiliminė danga atrodo išskirtinai jaukiai, o liečiant gali priminti velvetinį audinį.

Tam buvo pasirinkta speciali vilnos rūšis, kuri pasižymi švarumu ir spalvos grynumu. Taip pat dažant naudojama speciali technika, kuri leidžia sukurti tikslią spalvą ir atsisakyti baliklio naudojimo. Papildomai bus galima užsisakyti ir salono kilimėlius, kurie pagaminti iš tokios pačios vilnos.

Su „Bentley“ modelių atnaujinimu atėjo ne tik daugiau prabangos, bet ir tvarumo. Nuo šiol visi nauji modeliai bus komplektuojami su kilimėliais, pagamintais iš perdirbto nailono. Ši medžiaga buvo sukurta iš surinkto plastiko bei iš vandenyno ištrauktų tinklų. Naujieji kilimėliai pasižymi tuo pačiu pojučiu kaip ir ankstesni, kurių gamybai buvo naudojamas įprastas nailonas. Skaičiuojama, kad perdirbto nailono naudojimas yra 90 proc. draugiškesnis aplinkai, lyginant su įprastu nailonu.

Rodyti daugiau

Nauja spalva sportiškumui

Jei „Azure“ serijoje prabangos įspūdį kuria vertikalių grotelių dizainas, tai „Speed“ ir S serijos „Bentley“ modeliai atsigręžė į gamintojo istoriją automobilių sporte. Šiuose modeliuose bus montuojamos grotelės, kurių raštą įkvėpė trečiojo dešimtmečio lenktyniniai „Bentley“ modeliai.

„Speed“ ženklu pažymėtuose „Bentley“ modeliuose svarbiausia galia ir sportiškas dizainas. Iki šiol „Speed“ modelius galima užsisakyti kartu su tamsintomis grotelėmis ir kitais elementais, kurie įprastuose „Bentley“ modeliuose būna chromuoti. Tačiau kartu su atnaujinimais buvo pristatyta nauja šių apdailų spalva – granito pilka. Taip „Speed“ modeliai išlaiko savo sportišką išvaizdą ir tuo pačiu papildo dizainą iki šiol nematyta estetika.

Rodyti daugiau

Naujos individualumo galimybės

Kartu su modelių atnaujinimu „Bentley“ klientai viduje dabar galės rinktis įspūdingas šlifuoto aliuminio durų ir panelės apdailas. Iki šiol jas buvo galima pamatyti tik „Bentayga“ modeliuose. Jose atsikartoja „Bentley“ būdingos deimantinės salono siuvinėjimo ir grotelių formos, tarsi sukuriančios trimatį efektą. Tokį įspūdį pavyko išgauti tiksliai šlifuojant aliuminį keliomis kryptimis.

Galiausiai atnaujintų „Bentley“ modelių spalvų gamą papildė gaivi ir ryški „Topaz Blue“. Joje susipina mėlyna ir žalia spalvos, sukurdamos tviskantį turkio atspalvį, taip pabrėžiant „Bentley“ modelių kuriamą ramybę ir prabangą.

Rodyti daugiau

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116