Bentley Vilnius

„Bentley“ pristato itin sportiškas „Continental GT“ ir GTC versijas

2022.06.10

Bentley pristato itin sportiškas „Continental GT ir GTC versijas

„Bentley“ savo sportiškų ir elegantiškų „Continental GT“ modelių gamą papildo nauja S serija. Ji bus skirta tiems, kurie pirmenybę teikia galiai ir sportiškai automobilio išvaizdai. Čia bus ypatingai išreikštas vairavimo malonumas, išorės dizaine vyraus tamsūs elementai, o salone panaudotos medžiagos įkvėps važiuoti azartiškai.

 

 

Šių „Bentley“ kupe modelių vairuotojai iki šiol galėjo rinktis patį galingiausią „Continental GT Speed“ su masyviu 6 litrų W12 varikliu arba atletišką „Continental GT su 4 litrų V8 jėgaine. Dabar pastarąjį papildys naujos „Continental GT S“ ir „Continental GTC S“ versijos. Čia išryškės automobilio sportiška prigimtis ir galią atspindintis dizainas bei inžineriniai sprendimai.

 

 

Griausmingos natos

Kad „Continental GT S yra naujas modelis bus galima ne tik pamatyti, bet ir išgirsti. Standartinėje S ženklu pažymėtų modelių įrangoje jau yra sportinė išmetimo sistema, kuri V8 variklio gausmui suteiks šiek tiek daugiau agresijos ir intensyvumo. Variklis iš esmės liks nepakitęs ir toliau generuos 550 AG galią bei 770 Nm sukimo momentą. Visa tai leis  „Continental GT S“ ir „Continental GTC S“ versijoms 100 km/val. greitį pasiekti tik per 4 sekundes, o aplinką tuo metu užpildys rafinuota V8 simfonija.

 

 

Galia ir garsas yra tik dalis vairavimo malonumo, todėl pojūčius „Continental GT S“ ir „Continental GTC S“ versijos modeliuose aštrins „Bentley Dynamic Ride“ pakabos sistema, kuri šiuose modeliuose bus jau standartinėje įrangoje. Čia naudojami 48 voltų varikliai, kurie gali kompensuoti kėbulo pasvirimus posūkiuose. Važiuojant įprastai ši sistema suteiks pojūtį, kad vingiuose automobilis tarsi sklendžia virš kelio. Tuo tarpu azartiško pasivažinėjimo metu šie pakaboje sumontuoti varikliai per 0,3 sekundės gali sugeneruoti 1300 Nm jėgą ir mažinti kėbulo pasvirimus staigiai keičiant kryptį. Toks sprendimas leidžia vairuotojui labiau pasitikėti automobiliu ir mėgautis kiekviena vairavimo akimirka.

 

Sportiškas nuo pirmo prisilietimo

Kalbant apie sportišką vairavimą, galima prisiminti, kad ankstyvosiomis „Bentley“ gyvavimo dienomis, vairuotojai legendinėse Le Mano lenktynėse vairus apvydavo virvėmis. Taip jie sumažindavo varginančias vibracijas ir galėjo tvirčiau laikyti vairą. Nepaisant to, kad toks sprendimas veikė išties gerai, šiandieninės technologijos leidžia tokį rezultatą pasiekti elegantiškiau ir efektyviau. „Continental GT S“ ir „Continental GTC S“ versijose naudojamas specialus „Dinamica“ audinys, kuris išvaizda ir savybėmis primena zomšą. Juo apsiūtas vairas, pavarų svirtis bei sėdynių elementai. Tai ne tik leidžia pasijausti sportiškai, bet ir puikiai dera su čia naudojamomis odos apdailomis.

 

 

S serijos unikalumą salone toliau pabrėžia tik šiam modeliui skirti ženklai ant priekinės panelės, galvos atlošų ir šviečiančių slenksčių. Tuo tarpu prietaisų skydelio grafikos dizainas čia toks pat kaip ir „Speed“ versijoje, todėl savo išvaizda salonas bus absoliučiai sportiškas.

 

Tamsus stilius

Be jokios abejonės „Continental GT S“ ir „Continental GTC S“ versijos išorėje taip pat spinduliuos stipriai išreikštu sportiškumu. Pirmiausiai dėmesį patrauks juodos blizgios grotelės, išraiškingi S ženklai ant priekinių sparnų, rafinuoti keturi išmetimo vamzdžiai ir šiek tiek tamsinti žibintai. Vienintelės dalys, kurios čia liks šviesios: „Bentley“ ženklelis ir užrašas. Toks tamsus dizainas sukuria dramatišką ir labai sportišką išvaizdą, nepaisant to, kokią kėbulo spalvą pasirinks klientai.

 

 

Visą šį įspūdį sustiprins kartu su „Continental GT S“ ir „Continental GTC S“ modeliais pristatomi nauji 22 colių ratai su penkiais Y formos stipinais. Kaip jau galima suprasti, jie taip pat bus juodi ir sudarys sportišką kontrastą su čia montuojamomis raudonomis stabdžių apkabomis. Taip pat S versijoje bus galima rinktis ir 21 colio ratus, kuriuose dera blizgi juoda spalva bei frezuoti paviršiai.

 

Tokie panašūs ir tokie skirtingi

„Bentley“ visai neseniai pristatė ir „Azure“ serijos automobilius, kurie savo dvasia ir išvaizda kardinaliai skirsis nuo S gamos. „Continental GT S“ ir „Continental GTC S“ skirti norintiems vairuoti išskirtini automobilį, kuris traukia kiekvieno dėmesį, o jo vairavimas skirtas mėgautis kiekvienu kilometru. Tuo tarpu „Azure“ serijos modeliuose ypatingas dėmesys skirtas gerai savijautai, atsipalaidavimui ir streso mažinimui. Su šiomis premjeromis gamintojas leidžia vairuotojams rinktis tokį automobilį, kuris ne tik spinduliuoja aukščiausia kokybe, bet ir prisitaiko prie kiekvieno gyvenimo būdo.

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116