Bentley Vilnius

„Bentley“ pristato naująjį „Bentayga“: norintiems dar daugiau prabangos siūlo naujas galimybes

2020.07.21

Legendinių britiškų automobilių gamintojas „Bentley“ atskleidžia detales apie naująjį antrosios kartos „Bentayga“ modelį. Per penkerius gamybos metus jau daugiau nei 20 tūkst. vairuotojų įsigijo prabangius, rankomis surenkamus „Bentayga“, o naujasis modelis, tikimasi, pratęs šią sėkmės istoriją.

 

Naujas, bet lengvai atpažįstamas

Pirmiausia įsimylima akimis, o „Bentayga“ dėmesį atkreipia savo dinamiška išvaizda, kurią įkvėpė naujoji gamintojo dizaino linija. Ji buvo pristatyta kartu su trečiosios kartos „Continental GT“ ir naujuoju „Flying Spur“. Visi trys modeliai suformuoja vientisą modelių šeimą, kuri stilistiškai tarpusavyje turi daugiau bendro nei kada nors anksčiau.

Ryškesnis priekinės dalies dizainas, kur kiekvienas elementas pasižymi išgryninta ir modernesne išvaizda, sukuria kelyje lengvai atpažįstamą „Bentayga“ veidą. Didesnės ir ryškesnės formos priekinės grotelės yra vertikalesnės, tuo metu naujieji išmanūs LED žibintai dėl pjaustytų stiklo kristalų kuria išskirtinį prabangos pojūtį ir tampa „Bentley“ modelių vizitine kortele, o griežtesnis priekinis bamperis pabrėžia automobilio dinamiškumą. Ryški „Bentayga“ naujiena – šildomi, 22 integruotus purkštukus kiekvienoje svirtyje turintys valytuvai, kurie užtikrina geresnį priekinio stiklo valymą.

Galinė naujojo „Bentayga“ dalis taip pat sulaukė ryškių pasikeitimų. Pavyzdžiui, dabar automobilis turi naują bagažinės dangtį, kuriame sumontuoti visiškai nauji, pailgo ovalo formos LED žibintai suteikiantys dar daugiau savitumo. Norint, kad automobilio išvaizda būtų dar solidesnė, valstybinio numerio vieta buvo perkelta nuo bagažinės dangčio ant bamperio. Galiausiai, platūs duslintuvų antgaliai nepalieka abejonės, kad tai galingas ir savimi pasitikintis automobilis.

Visa tai „Bentayga“ paverčia išskirtiniu ir lengvai kelyje atpažįstamu prabangiu SUV automobiliu. Nors daugelis dizaino elementų pasikeitė, tačiau modelis išlaikė išskirtinę pirmtako formą, todėl vos tik pažvelgus į šį automobilį nekyla abejonių, kad tai yra „Bentley Bentayga“.

 

Viduje – aukščiausio lygio prabanga ir technologijos

Puikiai vertinamas „Bentayga“ interjeras taip pat buvo atnaujintas. Gamintojas pakeitė prietaisų skydelio ir centrinės konsolės dizainą, sukūrė naują vairą bei durų apdailą. Naujasis modelis turės ir visapusiškai atnaujintas sėdynes, o penkių vietų „Bentayga“ nuo šiol galės turėti ventiliuojamas galines sėdynes. Pastebimai padidėjo erdvė gale sėdintiems keleiviams, kur priklausomai nuo modelio specifikacijos bus iki 10 centimetrų daugiau vietos kojoms.

Norintiems dar daugiau išskirtinumo ir prabangos, „Bentley“ siūlo „Bentayga“ interjerą papuošti tamsaus atspalvio deimantine šlifuoto aliuminio apdaila, kuri šiame modelyje siūloma pirmą kartą. Taip pat pirkėjams siūlomi ir dar du nauji karališkojo riešutmedžio arba Koa medžio apdailos pasirinkimai.

Naujajame „Bentayga“ puikiai dera klasikinės aukščiausios kokybės medžiagos ir moderniausios technologijos, kaip, pavyzdžiui, 10,9 colio įstrižainės lietimui jautrus ekranas centrinėje konsolėje ir aukštos rezoliucijos prietaisų skydelio ekranas su dinamiška grafika, kurią vairuotojas gali pritaikyti pagal savo poreikius.

Naujausia programinė ir techninė įranga leidžia naujajame „Bentayga“ naudoti visiškai naują navigacijos sistemą su palydoviniais žemėlapiais, interaktyviąja paieška ir daugybe kitų funkcijų. Pirmą kartą „Apple CarPlay“ yra standartinės įrangos dalis, kuri papildo integruotą automobilio multimedijos sistemą. Gale sėdintys keleiviai galės naudotis didesne nuotolinio valdymo planšete, kuri labai panaši į naudojamą ir naujajame „Flying Spur“ limuzine.

 

Pagerintos ir prisijungimo prie automobilio galimybės, nes USB-C jungtys ir bevielis telefono įkrovimas nuo šiol yra standartinės „Bentayga“ įrangos dalis. Naujasis modelis, kaip ir trečiosios kartos „Continental GT“, turi integruotą SIM, o tai reiškia, kad norint prisijungti prie „My Bentley“ suteikiamų funkcijų, nebereikės naudoti, pavyzdžiui, savo išmaniojo telefono mobiliųjų duomenų. „My Bentley“ automobilio sistemų valdymo ir nuotolinio klientų aptarnavimo sistema galima naudotis tiek naudojantiems „Apple iOS“, tiek ir „Android“ mobiliąsias platformas.

Nors naujasis „Bentley Bentayga“ spinduliuoja prabanga ir rafinuotumu, tačiau jis demonstruoja ir pasitikėjimą bei jėgą. Po variklio dangčiu „Bentayga V8“ turės 4.0 l darbinio tūrio, V formos, 8 cilindrų benzininį variklį su dviem turbinomis, kuris gali pasigirti solidžiais techniniais parametrais – 542 arklio galiomis ir 770 Nm sukimo momentu. Vėliau planuojama pristatyti ir iš tinklo įkraunamą hibridinę bei W12 variklį turinčias „Bentayga“ versijas.

Planuojama, kad pirmuosius savininkus automobiliai pasieks kitų metų pirmą ketvirtį.

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116