Bentley Vilnius

„Bentley“ pristatys išskirtinę ir tvarią NFT kolekciją

2022.07.05

Geidžiamiausias pasaulyje prabangių automobilių prekės ženklas „Bentley Motors“, praneša apie savo pirmą žingsnį į NFT rinką. Vienkartinė NFT kolekcija bus išleista rugsėjį neutraliame anglies dioksido atžvilgiu tinkle „Polygon“, o kolekciją sudarys 208 NFT kūriniai. Šis skaičius turi ypatingą reikšmę „Bentley“, nes tai yra ir didžiausias jo greičiausio „Grand Tourer“ („Continental GT Speed“) modelio greitis, o 1952 m. buvo pagaminti 208 ikoniniai „R-Type Continental“ modeliai. Būtent šis automobilis įkvėpė modernaus „Bentley“ dizaino DNR.

Pirmąjį „Bentley“ NFT kurs „Bentley Design“ komanda, o NFT turėtojai turės išskirtinių naudų. Kolekcijos premjera yra aiškus ženklas, kad „Bentley“ yra pasiryžę savo prekės ženklą plėtoti ir „Web3“ tinklo ekosistemoje.

„Bentley“ kolekcija bus sukurta (angl. mint) „Polygon“ tinkle, kuris paremtas „Ethereum“ technologija, leidžiančia naudotis „Web3“ ekosistema. „Polygon“ tinklas visai neseniai tapo neutralus anglies emisijų atžvilgiu, o dar 2022 metų pabaigoje pereis prie neigiamos reikšmės. Dėl šios priežasties visi „Bentley“ NFT bus neutralūs anglies emisijų atžvilgiu. Tuo tarpu gamintojas įsipareigoja, kad visa „Bentley“ veikla 2030 metais taip pat bus neutrali anglies emisijų atžvilgiu. Būtent tada, kai visi „Bentley“ modeliai bus varomi elektra. Todėl gamintojui svarbu, kad integracija į „Web3“ tinklą vyktų tvariu keliu.

Pardavimų ir marketingo valdybos narys Alainas Favey’us, komentuoja:

„Bentley“ klientai gyvena internete, čia perka prabangos prekes, už kurias atsiskaito skaitmenine valiuta ir kuria verslus metavisatoje. Mes nuolat siekiame būti ten, kur mūsų klientus veda jų smalsumas ir aistra. Todėl šiandien esame skaitmeninėse rinkose ir siūlome NFT. Jau pamatėme kaip NFT technologija įgalina tiek meną, tiek menininkus, todėl tikime, kad tas pats gali atsitikti ir prabangių automobilių erdvėje“, – sako jis.

Tuo tarpu „Polygon Studios“ vadovas Ryanas Wyattas sako:

„Džiaugiamės galėdami dirbti ir kurti partnerystę su vienu prestižiškiausių ženklų automobilių rinkoje. „Polygon“ suteiks tvarią ir nebrangią infrastruktūrą, kurios reikės „Bentley“ persikėlimui į „Web3“ ekosistemą. Rinkdamiesi tokią progresyvią technologiją, „Bentley“ užsitikrina stiprią poziciją kitame interneto evoliucijos etape. Taip pat „Polygon“ tinklas yra neutralus anglies emisijų atžvilgių, todėl padės gamintojui pasiekti tokį patį statusą iki 2030 metų“, – teigia jis.

Pirmoji „Bentley“ NFT kolekcija bus pirmasis žingsnis į „Web3“ erdvę. „Bentley“ toliau tyrinės ir kitas skaitmenines platformas, įskaitant NFC (nepakeičiamus lustus), internetinius žaidimus, Metavisatos pritaikymą ir „blockchain“ technologijos naudojimą visoje organizacijoje. „Bentley“ NFT savininkai gaus išskirtines bendruomenės teises, apdovanojimus ir unikalias paslaugas, kurios bus paskelbtos netrukus.

Pajamos iš šios ir kitų kolekcijų skatins prekės ženklo filantropines pastangas. „Bentley“ paspartins paramą studentams, besidomintiems inžinerija, dizainu ir gamyba. Būtent šiose srityse „Bentley“ kasmet ieško naujų talentų. „Bentley“ taip pat planuoja remti organizacijas, siekiančias didinti tvarumo pastangas, ypač transporto sektoriuje.

Unikalūs meno kūriniai, kurie bus atvaizduojami NFT kolekcijoje bus pristatyti iškart, kai ji bus sukurta. Numatoma, kad tai nutiks rugsėjį.

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116