Bentley Vilnius

Bilietas į greičio pasaulį pirmąja klase

2021.12.03

Nuspaudžiate akseleratorių iki galo, 12 cilindrų variklis pademonstruoja grėsmingiausias savo natas, o turbinos pučia maksimaliu pajėgumu. Antra pavara ir po akimirkos jau pasiekėte 100 km/val. greitį. Apsupti prabangos ir šimtamečių tradicijų. Sveiki atvykę į greičio pasaulį.

Tai – greičiausias ir galingiausias serijinis „Bentley“ visoje gamintojo istorijoje. Trečiosios kartos „Continental GT Speed“ modelis savyje suderino lenktynių trasose naudojamas technologijas, nenumaldomą W12 variklio galią ir „Bentley“ meistrų rankomis kuriamą prabangą.

 

Nešvaistoma galia

Be jokios abejonės čia sumontuota didžiausia „Bentley“ naudojama jėgainė. Inžinieriai 6 litrų 12 cilindrų varikliui įpūtė daugiau jėgų ir dabar iš naujo sukalibruotas variklis generuoja 650 AG galią. Reikia nepamiršti, kad „Bentley Continental GT Speed“ yra didelis ir rafinuotas automobilis. Kad jis 100 km/val. greitį pasiektų per 3,6 sekundės, reikia milžiniško sukimo momento. Todėl 900 Nm sukimo momentas ne tik maloniai prispaus prie sėdynių, bet ir leis labai dinamiškai važiuoti su „Bentley Continental GT Speed“.

Jei bent kartą stebėjote lenktynes, puikiai suprantate, kad greitam automobiliui vien didelio ir galingo variklio tikrai neužtenka. Pirmiausiai reikia tinkamai išnaudoti visą jo galios potencialą ir čia „Bentley“ pradėjo nuo visiškai naujo sprendimo „Continental GT“ gamoje. Čia sumontuotas elektra valdomas riboto slydimo diferencialas (eLSD). Trumpai tariant, važiuojant dinamiškai, blokuojamas diferencialas leidžia variklio galią siųsti abiems ratams vienu metu. Automobilis tampa šiek tiek nervingesnis, tačiau iš posūkio gali išvažiuoti staigiau, o startuojant padangas paversti pilku debesėliu automobilio gale. Sportiniu režimu „Continental GT Speed“ daugiau galios siunčia į galinius ratus, todėl automobilis greičiau reaguoja į vairuotojo komandas ir posūkyje gali greitėti stabiliau.

Rodyti daugiau

Greita reakcija

Elektra valdomas diferencialas savo nustatymus gali keisti akimirksniu, todėl „Bentley Continental GT Speed“ iš agresyvaus posūkių gurmano per kelias sekundės dalis gali tapti gracinga Grand Touring ikona. Negana to, stabilumo ir sukibimo sistemos buvo pakeistos taip, kad veiktų harmonijoje su galingu varikliu ir nauju diferencialu. Tai leido sukurti modelį, kuris savo sportine dvasia yra visiškai kitoks nei standartinis „Continental GT“.

Kartu su šiuo varikliu montuojama pavarų dėžė buvo sukalibruota iš naujo, kad automobilis būtų gyvesnis ir manevringesnis. Tai labiausiai jaučiama sportiniu režimu, kai pavarų dėžė leidžia W12 varikliui pasiekti maksimalias apsūkas prieš perjungiant aukštesnę pavarą. Tuo tarpu stabdant, ji pavaras žemina greičiau ir padeda sustoti efektyviau.

Rodyti daugiau

Visiškai nauji stabdžiai

Kad jau kalbame apie stabdymą. Lenktynininkai žino vieną didžiausių greičio paradoksų – greitis slypi stabdžiuose. Todėl „Bentley“ inžinieriai leido čia sumontuoti papildomai užsakomą anglies keramikos stabdžių sistemą. Tai yra patys didžiausi ir moderniausi stabdžiai, kokie kada nors buvo sumontuoti „Bentley Continental GT“ modelyje. Viskas tik dėl to, kad stabdant stipriai sistema būtų atspari pragariškam karščiui ir veiktų bet kokiomis sąlygomis. Priekyje sumontuotos apkabos turi po 10, o gale po 4 stabdžių cilindriukus, kurie sukuria 10 megadžiaulių stabdymo jėgą.

Įdomu tai, kad lyginant su standartine stabdžių sistema, ši yra 33 kilogramais lengvesnė. Greičiausiai pagalvojote – lašas jūroje. Iš dalies esate teisūs, tačiau stabdžiai kaip ir ratai yra veikiami rotacinės masės, kuri su greičiu tampa nepageidaujamu reiškiniu automobilio dinamikoje. Todėl „Bentley Continental GT Speed“ modelyje inžinieriams pavyko sukurti efektyvius stabdžius ir sumažinti rotacinę jų masę.

 

Pirmoji klasė

Kol kas gali pasirodyti, kad „Bentley Continental GT Speed“ sukurtas greičiui ir itin sportiškai dinamikai. Ne visai taip. „Bentley“ jau daugiau nei šimtmetį garsėja greitų ir rafinuotų automobilių gamyboje. Todėl pasirinkus „Comfort“ režimą „Bentley Continental GT Speed“ neatpažįstamai pakeičia savo charakterį. Kelio nelygumai tampa nebepastebimi, variklio garsas į saloną prasiskverbia, tik kai to norite, o salonas leidžia jaustis jaukiai net skriejant maksimaliu 335 km/val. greičiu.

Naujojo „Continental GT Speed“ viduje aiškiai matyti „Bentley“ gebėjimas kurti vienus rafinuočiausių interjerų automobilių pasaulyje. Rankomis kurtos medžiagos sklandžiai dera su unikaliomis apdailomis ir ženkliukais, kuriuos galima išvysti tik „Speed“ versijoje. Sportinę dvasią viduje kuria anglies pluošto apdailos ir „Alcantara“ verstos odos apmušalai.

Reikia nepamiršti, kad tai yra „Bentley“. Todėl interjerą galima pritaikyti prie įnoringiausių kliento poreikių ir skonio. Galima rinktis iš 15 pagrindinių ir 11 papildomų spalvų. Tuo tarpu centrinė konsolė gali turėti naują tamsią aliuminio apdailą, kuri pasižymi tobulu paviršiumi ir unikaliu šlifuotu raštu. Kaip ir kituose „Continental GT“ modeliuose, čia galima rinktis ir medžio apdailą: nuo riešutmedžio iki eukalipto.

Rodyti daugiau

Subtilios užuominos

„Bentley Continental GT Speed“ savo išvaizda garsiai neafišuoja, kad yra galingiausias gamintojo modelis. Tai būtų blogo tono ženklas. Tačiau įgudusi akis iškart pastebės, tai tai nėra įprastas „Continental GT“.

Unikalios „Speed“ modelio detalės leido sukurti atletišką stilių, kuris lengvai susipina su „Bentley„ elegancija. Šioje versijoje naudojamos tamsios pagrindinės ir papildomos apačioje esančios grotelės. Išraiškingesni slenksčiai ir diskretiškas chromuotas „Speed“ ženkliukas ant sparnų praneša, kad tai nėra standartinis „Continental GT“.

Dar viena unikali galingiausio modelio detalė – nauji ryškios sidabro spalvos 22 colių „Speed“ ratai. Juos taip pat galima užsisakyti tamsintus arba visiškai juodus. „GT Speed“ modeliuose jau standartinėje komplektacijoje yra „Jewel“ stiliaus degalų ir alyvos užpylimo dangteliai.

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116