Bentley Vilnius

Išskirtinis klubas: Bentley Bentayga V8 pripažintas geriausiu prabangiu visureigiu

2021.01.21

Praėjusiais metais visureigių ir didesnio pravažumo automobilių tematika rašantis Didžiosios Britanijos žurnalas „4×4“ „Bentley Bentayga“ pripažino sportiškiausiu visureigiu. Šiemet „Bentayga V8“ taip pat neliko nepastebėtas – jam įteiktas dar vienas garbingas apdovanojimas. Ekspertai šį modelį pripažino pačiu geriausiu prabangiu visureigiu rinkoje.

„Atnaujintas „Bentley Bentayga V8“ yra labai universalus ir įvairias savybes suderinantis visureigis. Anksčiau jis buvo įvertintas už sportiškumą ir dinamines savybes, o šį kartą įvertinta „Bentayga“ prabanga. Tai įrodo, kad visureigis gali būti skirtas ne tik važiavimui sunkiai pravažiuojamais keliais, bet tarnauti ir kaip prabangus bei sportiškas automobilis.

Iki šiol visame pasaulyje parduota daugiau nei 20 tūkst. „Bentayga“ ir tai demonstruoja, kad jį pripažįsta ne tik visureigių tematika rašantys žurnalistai, bet ir vairuotojai“, – sako „Bentley“ pardavimų vadovas Andrius Ivaška.

Tapo išskirtinio klubo nariu

Kasmetiniuose žurnalo „4×4“ rinkimuose naujasis „Bentley Bentayga V8“ sulaukė dėmesio po to, kai spalį gamintojo organizuotame renginyje „Toy Box“ buvo galima įsitikinti šio visureigio pravažumo galimybėmis bekelėje ir įprastuose keliuose.

Šio renginio metu „Bentayga V8“ turėjo įveikti tokias kliūtis kaip važiavimas per pusės metro gylio vandenį, 35 laipsnių įkalnes ir nuokalnes bei skirtingas dangas. Įveikti šias kliūtis padėjo ne tik kintamo aukščio prošvaisa, bet ir pažangios „Bentayga V8“ bekelės sistemos.

„4×4“ žurnalo redaktorius Alanas Kiddas teigia, kad iki šiol „Bentayga“ žavėjo savo dinaminėmis savybėmis, todėl buvo lengva nepastebėti šio visureigio prabangos lygio, kuris yra neatsiejamas nuo visų „Bentley“ modelių. Tačiau dabar jis tinkamai įvertintas ir šiuo atžvilgiu.

„Bentayga“ gali būti ne vieno išskirtinio klubo nariu, tačiau pats išskirtiniausias yra klubas, kuriam priklauso visureigiai, rinkimuose triumfavę ne vienoje, bet dvejose kategorijose. Anksčiau minėtas modelis buvo pripažintas kaip sportiškiausias, o dabar pripažintas ir kaip geriausias prabangus visureigis rinkoje“, – priduria A. Kiddas.

Dera klasika ir modernas

Praėjusiais metais „Bentley“ visapusiškai atnaujino populiariausią savo modelį „Bentayga“. Pakeitus priekinės ir galinės dalies dizainą, automobilis tapo panašesnis į „Continental GT“ ir „Flying Spur“, tačiau išlaikė lengvai atpažįstamą „Bentayga“ profilį.

Gamintojas pakeitė prietaisų skydelio ir centrinės konsolės dizainą, sukūrė naują vairą bei durų apdailą. Atnaujintas „Bentayga V8“ turi ir visapusiškai atnaujintas sėdynes. Be to, norintiems dar daugiau išskirtinumo ir prabangos „Bentley“ siūlo „Bentayga“ interjerą papuošti tamsaus atspalvio deimantine šlifuoto aliuminio apdaila, kuri šiame modelyje siūloma pirmą kartą. Taip pat pirkėjams siūloma galimybė rinktis ir du naujus karališkojo riešutmedžio arba Koa medžio apdailos variantus.

Garbingo apdovanojimo sulaukusiame modelyje taip pat dera klasikinės aukščiausios kokybės medžiagos ir moderniausios technologijos – 10,9 colio lietimui jautrus ekranas centrinėje konsolėje ir aukštos rezoliucijos prietaisų skydelio ekranas. Tuo metu gale sėdintys keleiviai gali naudotis didesne nuotolinio valdymo planšete, kuri labai panaši į naudojamą ir naujajame „Flying Spur“ limuzine.

Vienydamas prabangą ir rafinuotumą, visureigis nestokoja ir galios bei pasitikėjimo. Tą užtikrina po „Bentayga V8“ variklio dangčiu besislepiantis 4.0 l darbinio tūrio, V formos, 8 cilindrų benzininis variklis su dviem turbinomis, kuris gali pasigirti solidžiais techniniais parametrais – 542 arklio galiomis ir 770 Nm sukimo momentu. Komfortiškai važiuoti įprastais keliais ir leistis į sunkiai pravažiuojamas vietas leidžia reguliuojamos prošvaisos visureigio važiuoklė.

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116