Bentley Vilnius

Kai vaizduotė tampa svajonių automobiliu

2024.03.27

„Bentley“ kuria vienus unikaliausių automobilių rinkoje. Tačiau kai prie jų dizaino prisideda „Mulliner“ padalinys, jie ne tik atspindi savininkų asmenybę, bet ir tampa vieninteliais tokiais pasaulyje.

2023 metais „Bentley“ pardavė 13 560 prabangių automobilių, tačiau svarbiausia detalė – ne šiuose skaičiuose. 3 iš 4 klientų rinkosi papildomas personalizavimo galimybes – spalvas, apdailas, siuvinėjimą ir kitus elementus – iš „Mulliner“ siūlomų dizainų. Lyginant su 2022 metais, tokių automobilių skaičius išaugo net 46 procentais.

Pakeitė net „Bentley“ planus

Dažnu atveju savininkų skonį gali atspindėti gana subtilūs dalykai kaip siuvinėjimas, išorės atspalvis ar odos spalvų derinai. Tačiau kartais savininkų poreikiai būna tokie unikalūs, kad net pakoreguoja „Bentley“ gamybos planus. Tai puikiai atspindi neseniai savininkams pristatytas ryškus „Bentayga EWB Azure“ modelis, kurio dizainą kartu su jais kūrė ir „Mulliner“ padalinys.

Įprastai „Bentayga EWB“ pirkėjai turi tiek išorės ir vidaus dizaino pasirinkimų, kad galėtų susikurti net 46 mlrd. skirtingų variantų. Tačiau Kalifornijoje, JAV, gyvenančiai porai to buvo negana ir jie nusprendė savo „Bentayga EWB Azure“ dizainą susikurti kartu su „Mulliner“ padaliniu.

Pirmasis kūrybinis iššūkis prasidėjo nuo to, kad naujieji savininkai norėjo dviejų spalvų kėbulo. Iš tikrųjų „Bentley“ dar tik ruošėsi pasiūlyti tokią galimybę naujajam „Bentayga EWB“ modeliui, tačiau techniniai ir praktiniai sprendimai dar nebuvo iki galo įgyvendinti. Susipažinę su automobilio projektu, jie paankstino tokią galimybę 12 mėnesių ir šiandien bet kuris „Bentayga EWB“ pirkėjas gali turėti modelį su dviguba išorės spalva.

Rodyti daugiau

Dramatiškų spalvų pusiausvyra

Nuo šio momento teksto herojų vaizduotė galėjo veikti visiškai laisvai, todėl jie pasirinko eklektišką mėlyną „Kingfisher“ spalvą. Tada ją suderino su juoda „Onyx“ viršutine spalva ir dar pasirinko „Blackline Specification“ paketą, kuriame visos įprastai chromuotos išorės detalės yra tamsios. Paskutinė vyšnaitė ant torto – kėbulo spalvos ratai, kurie dėl netikėto išdažymo gatvėje privers atsisukti ne vieną.

Dramatiškai išorei reikėjo ir atitinkamo salono. Ties šiuo klausimu „Bentayga EWB Azure“ savininkai su „Mulliner“ dizaineriais praleido daugiausiai laiko. Ir tai labai aiškiai galima matyti galutiniame rezultate.

Pirmiausiai jie pasirinko prabangiausią šiame modelyje komplektuojamą keturvietį „Airline Specification“ saloną. Pagrindinei sėdynių ir apdailų spalvai pasirinkta „Mandarin“ oranžinė oda, o kontrastą jai čia kuria mėlyna „Imperial Blue“ oda iš „Mulliner“ katalogo. Pastaroji tarsi atspindi ryškią išorę ir sujungia vidaus bei išorės estetiką į bendrą dizaino kalbą. Šias dvi ryškias spalvas sujungia „Kingfisher“ mėlynas siuvinėjimas ant sėdynių ir kilimėlių.

Rodyti daugiau

Vienintelis pasaulyje

Ramybės šiam deriniui įneša porėto Koa medžio apdaila, kuri ne tik atrodo labai natūraliai, bet ir yra gaminama tvariu būdu. Šį medį galima pastebėti priekyje, durų apdailose ir keleiviams skirtų staliukų nugarėlėse. Galutiniu prabangos ir išskirtinumo ženklu čia tapo metalinė lentelė ant slenksčių, kuri skelbia, kad čia – vienintelis toks „Bentley“ pasaulyje, o jo dizainą kūrė Peck’ų šeima.

Tai tik vienas iš pavyzdžių, kur gali nuvesti siekis susikurti savo svajonių automobilį ir „Mulliner“ padalinio meistrų galimybės. Norintys pasinaudoti tokia galimybę gali užsukti į „Bentley Vilnius“ saloną, kur iš arti galima pamatyti „Mulliner“ siūlomus dizaino elementus bei išbandyti vieną prabangiausių SUV pasaulyje „Bentayga EWB“ arba bet kurį kitą „Bentley“ modelį.

Rodyti daugiau

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116