Bentley Vilnius

Lietuvoje pristatytas naujasis „Bentley“ flagmanas „Bentayga EWB“

2022.12.09

„Mulsanne“ limuzino prabanga ir absoliučiai nauji horizontai. Tokiais epitetais „Bentley“ prieš keletą mėnesių pristatė naująjį savo flagmaną – „Bentayga EWB“ su 18 centimetrų ilgesne baze. Gruodį pirmasis modelis pristatytas Lietuvoje „Bentley Vilnius“ namuose.

Kurdami „Bentayga EWB“ modelį, „Bentley“ inžinieriai daugiausiai dėmesio skyrė gale sėdintiems keleiviams ir išnaudojo geriausius įprastame „Bentayga“ panaudotus sprendimus. Tai patvirtina faktas, kad naujasis flagmanas savo salono erdve pranoksta prestižinį limuziną „Mulsanne“, kurio gamyba buvo sustabdyta prieš keletą metų.

„Džiaugiamės, kad „Bentley“ namuose Vilniuje pagaliau turime tokį išskirtinį automobilį. SUV modelis su prailginta ratų baze ir ypatingu komfortu keleiviams – derinys, kurio iki šiol Lietuvoje nebuvo. Ypatingas modelis, kuris tiks tiek reprezentacijai, tiek maksimaliai patogioms kelionėms su šeima. Kurdami „Bentayga EWB“, „Bentley“ didžiausią dėmesį skyrė vairuotojo ir ypač keleivių gerai savijautai, kurią čia užtikrina pirmąkart gamintojo panaudotos technologijos. iki šiol gamintojo automobiliuose. Esu tikra, kad kad Lietuvos keliuose išvysime ne vieną „Bentayga EWB“ nes patį pirmą klientas užsisakė dar jo nematęs gyvai“, – naujojo „Bentley“ flagmano premjeroje pasakojo „Bentley Vilnius“ vadovė Evelina Avina.

Iki šiol nematyta „Bentley“ prabanga

„Bentley Bentayga EWB“ yra 180 mm ilgesnis už įprastą modelį. Papildoma erdvė leido gale sumontuoti itin patogias sėdynes, kurios stipriai atsilošia ir iškart garantuoja itin patogią kelionę.

Tačiau šis modelis bus ypatingas ne tik didesne salono erdve. Čia pirmąkart panaudotos specialios papildomai užsakomos „Bentley Airline Specification“ sėdynės. Jos buvo kuriamos atsižvelgiant į naujausius klinikinius tyrimus bei konsultuojantis su medikais ir manualinės terapijos – stuburo, sąnarių ar minkštųjų audinių manipuliacijos – ekspertais.

Moksliškai įrodyta, kad vienas iš žmogaus geros savijautos elementų – optimali kūno temperatūra. Todėl „Bentley Bentayga EWB“ sėdynėse veikiantys jutikliai kas 25 milisekundes itin tiksliai matuoja keleivių kūno paviršiaus temperatūrą bei drėgmę. Tuo tarpu automatinė klimato kontrolės sistema pagal šiuos duomenis keleivio kūną gali šildyti vienoje vietoje ir vėsinti kitoje. Taip kelionės metu palaikoma kūno temperatūra, kuri padeda mažinti streso lygį ir užtikrina gerą savijautą.

Tiesa, norimą temperatūrą keleiviai galės pasirinkti ir patys. Pavyzdžiui, karščiuojantis ar peršalęs keleivis rinksis vėsesnį nustatymą, kad sumažintų kūno temperatūrą. Tuo tarpu jaučiant nugaros skausmą, galima pasirinkti šiltesnį režimą, kuris atpalaiduoja raumenis ir audinius.

Rodyti daugiau

Kitas poilsio lygis

Negana to, inovatyvios sėdynės specialių spaudimo jutiklių pagalba užfiksuos, kaip ir kokioje pozicijoje sėdi keleivis. Tyrimai parodė, kad netaisyklingai sėdintis žmogus kvėpuoja neefektyviai, o užsisėdėjimas vienoje pozicijoje vargina kūną ir neleidžia atsipalaiduoti.

Siekiant maksimalaus komforto, sėdynės mažais judesiais koreguoja sėdėseną ir kūno padėtį. Tokią funkciją užtikrina 6 zonų masažo sistema, kuri „Bentley“ automobiliuose panaudota pirmąkart. Sėdynėse sumontuotos specialios oro pagalvėlės išsiplečia ir susispaudžia oro pagalba.

Kitų automobilių gamintojų sėdynėse masažo funkciją atlieka elektriniai varikliukai, todėl jos pasižymi gana vienodu ir linijiniu judėjimu. Tuo tarpu „Bentley Airline Specification“ panaudota technologija leidžia kūną veikti keliomis kryptimis ir itin natūraliai. Per 3 valandas ši sistema 177 skirtingose nugaros ir kojų vietose gali pakoreguoti kūno padėtį. Taip keleiviai nesijaučia pavargę ir net po ilgos kelionės iš automobilio išlipa energingi ir pailsėję.

Tačiau niekas taip kelionėje neatgaivina, kaip sprendimas bent pusvalandį nusnausti. Tokioms kelionėms „Bentley Bentayga EWB“ yra geriausiai pritaikytas iš visų gamintojo modelių. „Bentley Airline Specification“ sėdynės atsilošia 40 laipsnių kampu, o priekinė sėdynė automatiškai pasislenka. Tada iš priekinės sėdynės nugarėlės atsilenkia specialia lentynėlė kojoms, todėl galima patogiai išsitiesti. Ji turi rafinuotą kilimėlį, odinius apvadus ir chromo juostą. Taip per kelias akimirkas erdvė gale tampa tobula vieta nusnausti.

Rodyti daugiau

Švari atmosfera

„Bentley Bentayga EWB“ salone švarų orą užtikrins atskira gale veikianti ventiliacijos sistema su jonizatoriumi. Jis sukurs neigiamą krūvį aplink dulkes ir alergenus tvyrančius ore. Neigiamai įelektrintos dalelės įprastai nusėda arba prikimba prie paviršių ir nesklando salone. Taip pat gale ventiliacija veiks tik tokiu atveju, jei atitinkamoje sėdynėje bus keleivis. „Bentley“ kūrėjai tokį sprendimą pritaikė dėl vienos paprastos, bet atsipalaiduoti leidžiančios priežasties – taip salone bus dar tyliau.

Visų naujų „Bentley“ modelių salone ypatingą atmosferą kuria deimantų formos ir trimatės odos apdailos „Diamond Quilting“. Ši tradicija kartu su naujuoju „Bentayga EWB“ pakilo į naują lygmenį. Perforuota odoje esančių skylučių pozicija buvo suprojektuota skaitmeniniu būdu ir būtent taip, kaip to reikalavo dizaineriai. Vėliau odoje „Bentley“ logotipus ir rombų formas išsiuvinėja itin moderni mašina. Kamerų pagalba ji tiksliai mato kiekvieną skylutę odoje ir siuvinėja tiksliai, kad būtų pasiekta tobula ir simetriška estetika.

Perforuotos odos pasirinkimas ne tik sukūrė unikalią apdailų faktūrą, bet ir leido panaudoti dar vieną naujovę „Bentley“ gamoje – „Diamond Illumination“. Priekinėse duryse yra po 12, o galinėse po 22 LED lemputes kurios šviečia per smulkias apdailos skylutes ir sukuria itin jaukią bei iki šiol nematytą atmosferą.

Gamintojas planuoja, kad „Bentley Bentayga EWB“ sudarys 45 proc. visų „Bentayga“ pardavimų. „Bentley Vilnius“ komanda jau dabar pasiruošusi priimti šiuo modeliu susidomėjusius klientus ir patiems išbandyti, ką reiškia iki šiol nematyta „Bentley“ prabanga ir komfortas.

Rodyti daugiau

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116