Bentley Vilnius

BENTAYGA HYBRID

Bentley toliau tęsia savo kelionę į rafinuoto ir aplinkai draugiško transporto ateitį bei pristato naujausią savo modelį – Bentley Bentayga Hybrid. Kol kas tai yra vienintelis prabangus ir hibridinis SUV pasaulyje.

Prabanga keliauti apsuptam visiškos ramybės bei komforto – tai vienas ryškiausių naujojo Bentayga Hybrid išskirtinumų. Šis SUV yra techniškai moderniausias ir pažangiausias Plug-in tipo hibridas paženklintas sparnuotojo B ženkleliu.

TECHNOLOGIJA

PAŽANGIAUSIAS BENTAYGA ŠEIMOS NARYS

Naujoji Bentayga Hybrid išsiskiria savo technologijomis. Tarp jų ir naujasis My Battery Charge įrankis, kuris suteikia galimybę valdyti bei planuoti automobilio pakrovimą per išmaniąją My Bentley app programėlę. O E-Charging paslauga leis matyti visas pakrovimo stoteles bei iškart nustatyti navigaciją kelionei iki pasirinktos stotelės.

My Cabin Comfort funkcija suteikia visišką laisvę kontroliuoti Jūsų Bentayga Hybrid temperatūrą nuotoliniu būdu tam, kad vos įsidus jaustumėtės visiškai patogiai. My Bentley app programėlėje taip pat galėsite matyti detalią savo kelionių informaciją – nuo suvartotų degalų iki elektros energijos panaudojimo.

Vairuotojo panelėje pastebėsite visiškai naują informacijos konsolę, kurioje taip pat matysite visą automobilio informaciją.

Rodyti daugiau

GALIA

SUBALANSUOTA GALIA

Pažangus E Motor ir V6 variklis dirba duetu tam, kad visada būtų galima mėgautis fenomenalia galia, greičiu ir ergonomija – nesvarbu, ar keliaujate mieste, ar leidžiatės į nuotykį bekelėje. Ši dinamiška partnerystė reiškia, kad Bentayga Hybrid gali protingai pasirinkti tinkamiausią energijos šaltinį, atsižvelgdamas į Jūsų kelionės poreikius. Tokiu būdu išnaudojamos visos galimybės pasikliauti tik elektros varikliu, užtikrinant, kad kiekviena pavara sukeltų minimalias emisijas. Tai taip pat padeda sumažinti priklausomybę nuo degalų ir tai, kaip dažnai turite užsukti į degalinę.

Dirbant kartu, ši galinga elektrinio motoro ir variklio partnerystė leidžia Bentayga Hybrid pasiekti unikaliai dinamišką vairavimo patirtį, kuri iškart praneša, kad šis hibridas – tikras Bentley savo širdyje. Šis įspūdingas visureigis nuo 0 iki 100 km/h gali įsibėgėti vos per 5,9 sekundės, o bendras sukimo momentas pasiekia įspūdingą 700 Nm, todėl jis gali pasiekti maksimalų 247 km/h greitį.

Rodyti daugiau

IŠMANI KELIONĖ

Pagrindinis naujojo Bentley Bentayga Hybrid skirtumas matomas salone – važiavimo režimų klavišas. EV Drive, Hybrid ir Hold režimai leis vairuotojui pačiam pasirinkti, kaip turėtų būti naudojama automobilio baterija kelionės metu. Važiuojant EV Mode režimu, vairuotojas pagal akseleratoriaus pedalo eigos lengvumą gali pajausti, kada Bentayga Hybrid važiuoja vien elektra, o kada įsijungia ir benzininis variklis. Taip vairuotojas gali ilgiau važinėti vien elektra, arba pasinaudoti galios rezervu, kai to labiausiai reikia.

Tuo tarpu Hybrid režimas leidžia sujungti įprastą stabdžių sistemą su elektrinio variklio regeneracinėmis savybėmis. Todėl naujasis Bentley Bentayga Hybrid pasižymi itin tolygiu stabdymu bei taip įkrauna baterijas. Tiesa čia naudojama sistema tokia pažangi, kad automobilis šiuos režimus gali rinktis automatiškai pagal tai, kokios kelio sąlygos, kokiu greičiu važiuojama ir koks yra vairuotojo vairavimo stilius.

Rodyti daugiau

ERGONOMIŠKA GALIA

Bentley atlikta apklausa parodė, kad daugiau nei 90 proc. pirmosios kartos Bentayga Hybrid savininkų su automobiliu važinėja kasdien ar bent kelis kartus per savaitę. Beveik visi važinėja EV režimu, o kas antras iš jų per diena nuvažiuoja kiek mažiau nei 100 kilometrų. Todėl praktikoje daugumą kasdieninių kelionių su naujuoju Bentley Bentayga Hybrid galima įveikti vien elektra ir neišmetant į aplinką anglies dvideginio bei kietųjų dalelių.

Rodyti daugiau

DIZAINAS

RAFINUOTA GALIA

Bentley Bentayga Hybrid išsiskiria skulptūriška išore ir rankų darbo interjeru. Šio SUV dizainas yra viskas, ko tikitės iš Bentley – dinamiška išorė, rankų darbo meistrystė viduje bei išskirtinė prabanga kiekvienoje detalėje. Įspūdingą visureigio išvaizdą papildo iškilios grotelės, kurios liudija Bentayga Hybrid galią ir neribotas galimybes Jūsų kelionėms.

Rodyti daugiau

INTERJERAS

Naujasis Bentley Bentayga Hybrid pasižymi tikra prabanga: jis yra rafinuotas, o važiuojant elektra salone įsivyrauja atpalaiduojanti ramybė. Salonas buvo ne tik atnaujintas, tačiau ir daugiau dėmesio buvo skirta papildomam triukšmo slopinimui. Tuo tarpu važiuojant greitai ir toli, jis nepraranda savo grand touring vertybių ir kiekvieną kelionę paverčia stilinga bei įsimintina patirtimi. Vien elektra naujasis Bentley Bentayga Hybrid galės nuvažiuoti 40 kilometrų, o iš viso su pilnu baku – 693 km, pagal WLTP sąnaudų testavimo ciklą.

Rodyti daugiau
Į viršų

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116