Bentley Vilnius

BENTAYGA S

Tai naujasis Bentley Bentayga S: dinamiškas visureigis ir išskirtinis Bentley stilius. Kuo daugiau laiko praleidžiate šalia šio unikalaus automobilio, tuo sunkiau jį apibūdinti. Tai lemia jo sportinio automobilio galia, kuri važiuojant Enhanced Sports režimu, atrodo nepaiso fizikos dėsnių.

Trumpai tariant, Bentayga S yra pribloškiantis. Jis privers atsisukti ne tik savo išvaizda, bet ir išskirtiniu variklio gausmu. Sukurtas tiems, kurie trokšta atrasti naujus kelius, nes naujasis Bentayga S yra kur kas daugiau nei tik galingas automobilis. Tai pareiškimas apie tavo gyvenimo būdą ir tave supantį pasaulį.

GALIA

PASIRUOŠKITE GALIAI

Bentayga S sukurtas perteikti kvapą gniaužiančią kelionės patirtį tiek vairuotojui, tiek keleiviams. Nuo nepakartojamo V8 variklio garso iki jaudulio, kuris apima spustelėjus akseliaratoriaus pedalą.

Skaičiai kalba patys už save: po Bentayga S variklio dangčiu slypi V8 variklis su dvigubu turbokompresoriumi, kuris šiam visureigiui suteikia 542 AG ir 770 Nm sukimo momentą. To pakanka nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėti vos per 4,5 sekundės. O tarp vairavimo režimų galite rinktis visiškai naują Enhanced Sports Mode, kuris suteikia dar daugiau dinamikos jūsų kelionei. Nors kiekvienas Bentley turi Sport režimą, tačiau naujasis Enhanced Sports geriausiai padeda atskleisti sportišką Bentayga S charakterį. Vos pasirinkus šį vairavimo režimą, iškart pakoreguojama pakaba, vairas ir droselis. Rezultatas – dar dinamiškesnis greitėjimas bei reakcija, standesnė pakaba bei jaudinantis pojūtis arčiau kelio. Pasikeičia ir variklio gausmas, kuris atsiskleidžia per naująją Sports Exhaust išmetimo sistemą. Duslintuvas bei išmetimo vamzdžiai buvo kruopščiai perdaryti dar stipresniam, sodresniam bei galingesniam V8 variklio garsui, kurį drąsiai galime vadinti riaumojimu.

Rodyti daugiau

KELIONĖ BE KOMPROMISŲ

Bentley Dynamic Ride yra standartinės įrangos dalis. Aktyvi Anti-Roll sistema suteikia sportinio automobilio dinamikos ir prabangaus Grand Tourer komforto vairuojant. Šį komfortą suteikia elektrinis motoras, pritvirtintas prie vairo trauklės, kaip alternatyva standiems Anti-Roll strypams, paprastai montuojamiems sportiniuose automobiliuose. Tai tiesiogine to žodžio prasme sugriežtina ašies sukibimą, kai automobilis važiuoja posūkiuose, suteikiant stipresnį valdymo pojūtį ir dinamiško vairavimo malonumą. Bet kasdienėse kelionėse jis atsipalaiduoja; pakaba tampa elastingesnė jūsų kelionės komfortui. Rezultatas yra geriausios sportinių bei prabangių automobilių savybės – neprilygstamas prabangus visureigis ir našus automobilis, galintis užgniaužti kvapą kiekvienam, kuris sėda už vairo.

Rodyti daugiau

DIZAINAS

Bentayga S buvo sukurtas tiems, kurie savo automobilį laiko asmeniniu pareiškimu – tiems, kurie atsisako stovėti vietoje. Taigi Bentley dizaineriai pakėlė stiliaus kartelę į naują pasaulį, pasižymintį unikalia ir kontrastinga estetika.

IŠSKIRTINIS STILIUS

Savo esybe, Bentayga S yra prabangaus dizaino vizija. Aptakios Bentayga linijos praturtintos kontrastingomis išorės detalėmis, paryškinančiomis dinamišką visureigio charakterį.

Šios kontrastingos juodos detalės suteikia dar daugiau išskirtinumo unikaliam Bentley stiliui. Standartiškai Bentayga S derinama su Bentley Blackline komplektacija, kuri papildo automobilį juodomis anglies pluošto detalėmis nuo grotelių iki apvadų.

Priekyje ir gale tamsaus atspalvio lempos suteikia dramatišką įvaizdį, o stilingus 22 colių ratlankius galite rinkitos iš trijų apdailos variantų. Naujieji ratlankiai sukurti suteikti dar daugiau dinamikos ir išsiskiria penkiais kampiniais stipinais, kurie nukreipti ta pačia kryptimi, nesvarbu iš kur žiūrėsite.

Rodyti daugiau

Vidinė ramybė

Pirmas dalykas, kurį pastebėsite įsėdę į vidų, yra apšviesti Bentayga S slenksčiai. Naujas spalvų derinys pabrėžia unikalų automobilio charakterį, o aptaki grublėta oda suteikia  modernumo pojūtį. Bentayga S ženklinimas išsiuvinetas ant sėdynių, o lenktynių trasos įkvėptos Alcantara detalės naudojamos visame interjere.

Pasirinkę Mulliner komplektaciją, galite savo Bentayga S interjere pasirinkti dar daugiau sportiškų detalių – nuo deimanto ornamento apdailos iki sportinių pedalų bei inkrustuotų dangtelių po variklio dangčiu.

Kad ir kokią komplektaciją pasirinksite, Bentayga S interjeras yra Bentley meistriškumo pavyzdys, kuriame didžiausiais dėmesys skiriamas kiekvienai detalei.

Rodyti daugiau

TECHNOLOGIJOS

MODERNUS STILIUS

Bentley Bentayga sukurtas moderniam vairuotojui – o naujasis Bentayga S yra puikus to pavyzdys. Čia idealiai dera šiuolaikinės technologijos bei klasikinis meistriškumas.

Vos tik įjungus variklį Bentayga S pabunda ir jus apsupa maloni šviesa. Skaitmeniniame vairuotojo informacijos skydelyje, esančiame už vairo, išskirtinio stiliaus ciferblatai užima pagrindinę vietą. Stilinga nauja grafika perteikia sportinę automobilio dvasią bei dinamiško vairavimo malonumą.

Ir tai tik pradžia. Kadangi Bentayga S gali pasigirti didžiausiu technologijų spektru Bentayga šeimoje. Įskaitant Connected Car paslaugas, teikiamas per My Bentley išmaniojo telefono programėlę. Kiekviena jų papildo kelionių šiuo išskirtiniu visureigiu patirtį.

Rodyti daugiau
Į viršų

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116