Bentley Vilnius

CONTINENTAL GT SPEED

Dinamiškiausias kūrinys visoje Bentley istorijoje. Praėjo daugiau nei šimtmetis nuo pirmojo Bentley modelio. Aistra kurti išskirtinius automobilius neblėsta, todėl pristatome greičiausią modelį istorijoje – Bentley Continental GT Speed. Trečiosios kartos GT Speed modelis savyje suderina lenktynių trasose naudojamas technologijas, nenumaldomą W12 variklio galią ir Bentley meistrų rankomis kuriamą prabangą.

Tačiau naujasis Continental GT Speed išsiskiria ne tik savo unikalia galia, bet ir rafinuotu Bentley stiliumi kiekvienoje detalėje. Speed versija papildyta sportiškomis detalėmis, kurios praneša apie šio kupė galią jau iš tolo.

GALIA

Nevaržoma galia

Naujasis GT Speed modelis yra Bentley pavyzdys, kaip vienas automobilis gali būti itin dinamiškas ir kartu puoselėti Grand Tourer savybes. Čia sumontuotas šiek tiek patobulintas garsusis Bentley 6 litrų W12 TSI variklis. Jis išvysto 650 AG ir pasiekia didžiausią 900 Nm sukimo momentą. Continental GT Speed 100 km/val. greitį pasiekia per 3,6 sekundės ir taip važiuoja, kol pasiekia maksimalų 335 km/val. greitį.

Kartu su šiuo varikliu montuojama pavarų dėžė buvo sukalibruota iš naujo, kad automobilis būtų gyvesnis ir manevringesnis. Tai labiausiai jaučiama sportiniu režimu, kai pavarų dėžė leidžia W12 varikliui pasiekti maksimalias apsūkas prieš perjungiant aukštesnę pavarą. Tuo tarpu stabdant, ji pavaras žemina greičiau ir padeda sustoti efektyviau.

Rodyti daugiau

DINAMIŠKA KELIONĖ

Tai, kad Continental GT Speed yra dinamiškiausias gamintojo modelis įrodo unikalūs važiuoklės sprendimai. Čia sumontuotas elektra valdomas riboto slydimo diferencialas (eLSD). Tai yra pirmas kartas, kai Bentley naudoja tokio tipo komponentą. Diferencialo veikimas buvo kruopščiai derinamas su sukibimo kontrole ir pakabos sistemomis. Rezultatas – dar daugiau azartiško vairavimo posūkiuose. Sportiniu režimu Continental GT Speed daugiau galios siunčia į galinius ratus, todėl automobilis greičiau reaguoja į vairuotojo komandas ir posūkyje gali greitėti stabiliau.

 

Rodyti daugiau

GALINGI STABDŽIAI

Kad papildytų pažangią Continental GT Speed pakabą, Bentley inžinieriai leido čia sumontuoti papildomai užsakomą anglies keramikos stabdžių sistemą. Ji pasižymi greitu veikimu ir yra atspari aukštai temperatūrai, kai stabdoma stipriai. Priekyje sumontuotos apkabos turi po 10, o gale po 4 stabdžių cilindriukus, kurie sukuria 10 megadžiaulių stabdymo jėgą. Pasirinkus anglies keramikos stabdžius, pavyko sutaupyti daugiau nei 33 kilogramus. Iš pažiūros tai atrodo nedaug, tačiau stabdžiai kaip ir ratai yra veikiami rotacinės masės, kuri su greičiu tampa nepageidaujamu reiškiniu automobilio dinamikoje. Taip pat naujieji stabdžiai sukuria labai mažai dulkių nuo stabdžių trinkelių, o tai padeda ilgiau palaikyti švarius unikalius 22 colių Speed ratus.

Rodyti daugiau

DIZAINAS

RYŽTINGOS KĖBULO LINIJOS

Raumeningas Continental GT kėbulas tapo dar įspūdingesnis su GT Speed versija. Unikalios modelio detalės leido sukurti atletišką stilių, kuris lengvai susipina su Bentley elegancija. Šioje versijoje naudojamos tamsios pagrindinės ir papildomos apačioje esančios grotelės. Išraiškingesni slenksčiai ir diskretiškas chromuotas Speed ženkliukas ant sparnų praneša, kad tai nėra standartinis Continental GT.

Dar viena unikali galingiausio modelio detalė – nauji ryškios sidabro spalvos 22 colių Speed ratai. Juos taip pat galima užsisakyti tamsintus arba visiškai juodus. GT Speed modeliuose jau standartinėje komplektacijoje yra Jewel stiliaus degalų ir alyvos užpylimo dangteliai.

Rodyti daugiau

UNIKALUS INTERJERAS

Naujojo Continental GT Speed viduje aiškiai matyti Bentley gebėjimas kurti vienus rafinuočiausių interjerų automobilių pasaulyje. Rankomis kurtos medžiagos sklandžiai dera su unikaliomis apdailomis ir ženkliukais, kuriuos galima išvysti tik Speed versijoje. Sportinę dvasią viduje kuria anglies pluošto apdailos ir Alcantara verstos odos apmušalai.

Tačiau interjerą galima pritaikyti prie kliento poreikių ir skonio. Galima rinktis iš 15 pagrindinių ir 11 papildomų spalvų. Tuo tarpu centrinė konsolė gali turėti naują tamsią aliuminio apdailą, kuri pasižymi tobulu paviršiumi ir unikaliu šlifuotu raštu. Kaip ir kituose Continental GT modeliuose, čia galima rinktis ir medžio apdailą: nuo riešutmedžio iki eukalipto.

Rodyti daugiau

TECHNOLOGIJA

TECHNOLOGIJOS JUMS

Naujasis Continental GT Speed praturtintas daugybe intuityvių išmaniųjų technologinių sprendimų, tarp kurių ir išskirtinis Bentley apsiverčiantis ekranas – unikalus technologijų ir rankų darbo meistrystės kūrinys. Šis ekranas perteikia modernų Bentley požiūrį į technologijas, apjungianti naudojimo paprastumą bei išskirtinį, bet kartu ir ergonomišką dizainą.

Rodyti daugiau
Į viršų

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116