Bentley Vilnius

NAUJASIS BENTAYGA EWB AZURE

Naujasis Bentayga EWB Azure gali pasiūlyti ypatingą atmosferą, mokslu grįstus geros savijautos sprendimus ir visiškai kito lygio komfortą, todėl jis pretenduoja tapti prabangiausiu SUV pasaulyje. Turėdamas 4 litrų V8 benzininį variklį, Bentayga EWB Azure yra tobulas prabangus SUV tiek vairuotojui, tiek keleiviams.

SUSIPAŽINKITE SU PRABANGIAUSIU MŪSŲ SUV

Naujasis Bentayga EWB Azure nustato naują komforto standartą ir savo keleiviams gali pasiūlyti inovatyvius sprendimus gerai savijautai. Gale sėdintys keleiviai mėgaujasi didele erdve ir rankomis kurtu dizainu. Tuo tarpu vairuotojui keliones palengvins naujausios pakabos sistemos ir vairavimo asistentai.

Naujasis Bentayga EWB Azure savyje apjungia neprilygstamą meistrystę ir naujausias automobilių technologijas skirtas tiek vairuotojui, tiek keleiviams. Jei jį pavadintumėte geriausiu moderniu SUV, greičiausiai nuvertintumėte. Tai – šventovė ant ratų.

DIZAINAS

ĮKVEPIANTIS VIDUMI IR IŠORE

Centrinė naujojo Bentayga EWB Azure ašis – jo dizainas. Išorėje jis pasižymi gražiomis proporcijomis ir yra nepastebimai didesnis. Visas automobilio priekis blizga dėl išskirtinės poliruoto chromo apdailos apatinėse buferio grotelėse, kurios papildo pagrindines groteles ir suteikia elegancijos. Tačiau daugeliui automobilio dizainą išryškina unikalūs ratai: akį traukiantys 22 colių ir 10 stipinų ratai gali būti 3 skirtingų spalvų. Jie ne tik atrodo įspūdingai, bet ir komplektuojami iškirtinai tik su Azure serijos modeliais.

Kur pažvelgsite, visur – Bentley dėmesys mažiausioms detalėms. Nuo Azure emblemų iki stilizuotų degalų bako ir alyvos dangtelių.

Erdvė viduje, švelniai tariant, didžiulė. Čia pasitinka apšviesti slenksčiai, o atsisėdus gale, durys švelniai užsidarys pačios. Azure emblemą galima pamatyti ant priekinės apdailos ir priekinių sėdynių nugarėlių. Erdviame SUV interjere galima pastebėti naują siuvinėjimą ir perforuotos odos apdailas. Tai – išskirtiniai Azure serijos bruožai, kurie sustiprina erdvumo pojūtį. Papildomai pasirinkus Bentley Diamond Illumination apšvietimą, kuris šviečia per skylutes durų apdailose, galima sukurti neįtikėtina vizualinį efektą.

Salonas spinduliuoja jaukumu – nuo storų Deep Pile kilimėlių iki kontrastuojančio siuvinėjimo, kuris apdailoms suteikia vizualinio raiškumo. Net dvispalvis, oda aptrauktas vairas turi šildymo funkciją, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas.

Rodyti daugiau

TECHNOLOGIJOS

JAUSMAS LYG SKRISTUM

Papildomai pasirinkus Bentley Airline Seat Specification sėdynes, galinė dešinė gali stipriai atsilošti, o iš priekinės atsilenkia atrama kojoms. Taip pat galinėse sėdynėse esantys jutikliai leidžia palaikyti nustatytą temperatūrą ir drėgmę. Tuo tarpu sėdėsenos reguliavimo sistema nuolatos mažais judesiais keičia kūno padėti, stimuliuoja raumenis ir mažina nuovargį. Abi šios funkcijos automobilyje panaudotos pirmąkart pasaulyje.

Rodyti daugiau

VADOVAUKITE IŠ PRIEKIO

Priekinių sėdynių komforto paketas prideda šildymą, ventiliaciją ir masažo funkcijas. Jos taip pat reguliuojamos 20 krypčių ir turi patogias galvos atramas. Salono apšvietimas ir oro jonizatorius užtikrins, kad atmosfera viduje visada būtų tobula.

Rodyti daugiau

VAIRUOKITE SAUGIAI IR LENGVAI

Su Touring Specification paketu jau standartinėje įrangoje, kiekviena ilga kelionė taps lengvesnė, saugesnė ir jaukesnė. Čia veikia adaptyvi greičio palaikymo sistema, kuri leidžia patraukti kojas nuo pedalų greitkelyje. Tuo tarpu juostų laikymosi funkcija grąžins automobilį į eismo juostos vidurį, jei nukryptumėte į šoną. Ant stiklo projektuojamas ekranas leis lengvai pamatyti svarbiausią informaciją, o naktinio matymo kamera užtikrins saugumą neapšviestuose keliuose.

Rodyti daugiau

PERSONALIZAVIMAS

SUSIKURKITE SAVO

Standartinė naujojo Bentayga EWB Azure specifikacija – tik pradžia. Šalia 16 standartinių kėbulo spalvų galima rinktis ir išplėstinę paletę, kurioje yra 60 variantų. Jei standartinėje įrangoje esantys 22 colių ratai jums netiks, yra galimybė pasirinkti 21 colio arba įspūdingus 22 colių 5 stipinų ratus.

Viduje galite rinktis visą Bentley spalvų gamą, įskaitant ir dvispalvius variantus. Kontrastuojančios siūlės, intarpai ir individualus siuvinėjimas kiekvienam interjerui suteiks gyvybės. Taip pat yra galimybė rinktis visas medžio apdailas, įskaitant itin blizgią arba porėtą kaip Crown Cut Walnut, Dark Burr Walnut ir Koa. Kiti techniškesni pasirinkimai: anglies pluoštas, perlo baltumo Piano Linen apdaila iš Mulliner departamento arba tamsus šlifuotas aliuminis. Blizgios medžio apdailas papildomai papuošti galima su tviskančiais metalo intarpais.

Papildomi pasirinkimai apima ne tik estetiką. Nuo itin aukštos kokybės Naim garso sistemos iki staliukų sėdintiems gale. Taip pat papildomai galima užsisakyti pramoginę sistemą galiniams keleiviams, kurios 10,1 colio ekranuose galima transliuoti turinį iš savo išmaniųjų įrenginių.

Rodyti daugiau

DINAMIKA

NEIŠSEMIAMA GALIA

4 litrų V8 variklis išvysto 550 AG ir 770 Nm sukimo momentą. Tai leidžia jam lengvai įsibėgėti iki 100 km/val. vos per 4,6 sekundės.

Bentley Dynamic Ride kėbulo stabilumo sistema leidžia posūkiuose važiuoti užtikrintai, o tiesiame kelyje mėgautis komfortu. Tuo tarpu dėka visų vairuojančiųjų ratų sistemos, naujasis Bentayga EWB Azure savo manevringumu prilygsta mažesniam automobiliui.

Nepaisant to, kokia situacija, šį automobilį vairuoti lengva, o kai norisi – galima pasimėgauti ir adrenalinu.

Rodyti daugiau

NAUJOJI BENTAYGA EWB AZURE FIRST EDITION – PIRMAS IR SVARBIAUSIAS

Švęsdami naujojo Bentayga EWB* premjerą, pristatome ypatingą First Edition seriją. Riboto leidimo automobiliuose platus standartinės įrangos sąrašas, o tam tikros akį traukiančios detalės komplektuojamas tik su Bentley First Edition modeliais.

Ant kėbulo esantys First Edition ženkleliai praneša apie automobilio išskirtinumą. Viduje šį įspūdį sustiprina ženklelis ant priekinės apdailos* ir išsiuvinėjimai ant sėdynių atlošų. Unikalios ir kontrastuojančios First Edition siūlės puošia sėdynes, o jums pasirinkus, priekinėse ir galinėse apdailose gali būti sumontuota elegantiška metalinė juostelė**.

Taip pat šalia visos naujojo Bentayga EWB Azure standartinės įrangos, First Edition modeliai turi tokius išskirtinius elementus kaip pasitinkančios LED šviesos, Bentley Diamond Illumination salono apšvietimas ir specialiai Bentley kuriama Naim garso sistema – vieną geriausių automobilinių garso sistemų pasaulyje.

*Komplektuojama tik su anglies pluošto, Grand Black ir blizgiomis medžio apdailomis
**Komplektuojama tik su blizgiomis medžio apdailomis

Rodyti daugiau
Į viršų

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116