Bentley Vilnius

NAUJASIS BENTAYGA EWB

Naujasis Bentayga EWB yra automobilių erdvės ir komforto etalonas. Turėdamas 4 litrų V8 variklį, keleiviams ir vairuotojui jis suteikia kvapą gniaužiantį patogumą.

TIKRAI ERDVUS IR PRABANGUS SUV

Pasiruoškite tokiai SUV patirčiai, kurios nesitikėjote. Čia susipina limuzino erdvė ir SUV būdingas važiavimas aukštai. Naujasis Bentayga EWB siūlo tobulą neprilygstamo komforto ir neblėstančios galios balansą. Subtilus 18 cm prailginimas leido radikaliai padidinti erdvę kojoms gale ir pakeisti suvokimą apie keliones automobiliu.

Naujasis Bentayga EWB sukurtas taip, kad pakeistų viso pasaulio požiūrį į SUV: Jis turi daugybę novatoriškų keleivių komfortą užtikrinančių funkcijų.

Dizainas

ERDVĖ, ŠVIESA IR DETALĖS

Kur tik pažiūrėsite, visur pamatysite Bentley būdingą dėmesį detalėms: nuo tviskančių vertikalių grotelių iki kontrastuojančių elementų ant priekinių ir galinių bamperių.

18 cm ilgesnė ratų bazė puikiai dera su švelniomis Bentayga proporcijomis. Galinėje salono dalyje, kur šis prailginimas suteikia papildomos vietos kojoms, 4+1 sėdynių konfigūracija leidžia mėgautis prabanga, o prireikus – pasodinti penktą keleivį.

Gražiai išformuotos odinės sėdynės gali būti gaminamos įvairių spalvų, taip pat galima rinktis ir dvispalvį dizainą. Papildomai galima užsisakyti kontrastuojantį siuvinėjimą bei storus kilimėlius, kurie apsaugos automobilio grindis.

Gale sėdinčių keleivių patogumui – naujoje priekinėje konsolėje sumontuotas belaidis išmaniųjų telefonų įkroviklis ir lengviau pasiekiamas jutiklinio ekrano nuotolinio valdymo pultas, kuris naudojamas daugeliui salono funkcijų valdyti.

Rodyti daugiau

TECHNOLOGIJOS

PRIEKINIŲ SĖDYNIŲ KOMFORTAS

Važiuojantys priekyje galės įvertinti priekinių sėdynių Comfort Specification paketą. Jame yra šildančios ir ventiliuojamos sėdynės su masažo funkcija. Taip pat sėdynės valdomos elektra 20 krypčių bei turi du atminties nustatymus.

Rodyti daugiau

PRABANGA GALINĖSE SĖDYNĖSE

Papildomai užsakoma Bentley pramogų sistema sėdintiems gale leidžia į 10,1 colio ekranus transliuoti turinį iš savo telefonų. Klausytis galima per kartu komplektuojamas ausines, savo ausines arba automobilio garso sistemą.

Rodyti daugiau

TOBULA ATMOSFERA

Nuo audiofilinės kokybės Naim for Bentley garso sistemos iki gražaus apšvietimo ir zoninio šildymo bei vėdinimo – visa salono atmosfera sukurta taip, kad kurtų malonumą, ypač tiems, kas sėdi gale.

Rodyti daugiau

GALIA

SUKURTAS VAIRAVIMUI

Šis automobilis skirtas tiek norintiems vairuoti, tiek ir mėgstantiems, kai juos veža. Jo 4 litrų V8 variklis išvysto 550 AG ir 770 Nm sukimo momentą. To užtenka, kad automobilis 100 km/val. greitį pasiektų vos per 4,6 sekundės.

Kartu su Bentley Dynamic Ride kėbulo stabilumo sistema, kelionės komfortas užtikrinamas bet kokiame kelyje. Tuo tarpu visų vairuojančiųjų ratų sistema suteikia daugiau manevringumo ir patogumo. Naujasis Bentayga EWB sukurtas neprilygstančioms kelionėms.

Rodyti daugiau

PERSONALIZAVIMAS

SKONIO REIKALAS

Viduje galima rinktis iš plataus asortimento apdailų, įskaitant ir šiuolaikiškai atrodančią porėtą bei blizgią medieną. Jų dizainą gali paįvairinti tviskanti metalinė juostelė. Taip pat galima rinktis Mulliner padalinio sukurtą Piano Linen apdailą arba tamsų šlifuotą aliuminį.

Naujasis Bentayga EWB turi iki šiol nematytą pasirinkimą – Bentley Diamond Illumination apšvietimą, kuris skleidžia LED šviesą per skylutes durų apdailose.

Rodyti daugiau
Į viršų

Vidutinės mišrios degalų sąnaudos pagal WLTP bandymų metodą: 13 litrų / 100 km; vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal WLTP bandymų metodą 21.7 mpg.

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116