Bentley Vilnius

NAUJASIS FLYING SPUR HYBRID

Pasiruoškite žengti dar vieną žingsnį į elektrinę „Bentley“ ateitį. Naujasis „Flying Spur Hybrid“ demonstruoja „Bentley“ gebėjimą derinti tvarų dizainą su išskirtiniu meistriškumu ir dinamika.. Jaudinantis, rafinuotas ir sukurtas pasauliui, kuriame gyvename – tai naujas prabangių hibridinių automobilių standartas.

 

 

Dizainas

Stilius su kibirkštėle

Antrasis „Bentley“ hibridas, „Flying Spur Hybrid“ išsiskiria kaip progresyvus tvaraus prabangaus dizaino pareiškimas. Išbaigtos profilio linijos subalansuoja eleganciją ir aerodinaminį efektyvumą, o ilga, tekanti stogo linija suteikia lengvos jėgos pojūtį. Pažiūrėkite atidžiau į detales, kurios atskleis dar daugiau. „Hibrid“ ženklelis ant priekinio sparno identifikuoja automobilį – aiški nuoroda į jėgos agregatą po blizgančiu variklio dangčiu, o jo 20 colių ratai traukia akį, o tiems, kurie nori  išskirtinumo ir tvirtumo ant kelio, siūlomi įspūdingi 21 colių ir 22 colių ratai.

Rodyti daugiau

Sukurtas progresui

Apdaila – rankų darbo, kuri pagaminta Kru miesteJi siūlo viską, ko galima tikėtis iš „Bentley“ hibrido: tai yra neprilygstama. Meistriškai išskobtos medžio detalės derinamos su jūsų pasirinktomis odos spalvomis,alone, kuriame erdvės ir šviesos tiesiog daugiau nei įprastuoseautomobiliuose. Visas interjeras sukurtas rankomis, atspindintis neprilygstamą „Bentley“ dėmesį detalėms – nesvarbu, ar sėdite už vairo, ar už vairuotojo, kiekviena kelionė bus prabangi.

Dėl tylaus elektros variklio veikimo kelionės automobilio viduje beveik visiškai begarsės – iki ateis laikas įjungti sportinį režimą ir numinti koją. Tik tada išgirsite abejingų nepaliekančią keturių išmetamųjų sukuriamą simfoniją, kai automobilis be vargo veržiasi į priekį elektros ir benzino jėgos banga.

Rodyti daugiau

FLYING SPUR HYBRID ODYSSEAN EDITION

TVARUMO ŠVENTĖ

Siekdama nutiesti kelią būsimai dizaino krypčiai, „Bentley“ sukūrė ribotos serijos automobilį, kuriame pristatomi naujausi tvarių amatų gaminiai. „Flying Spur Hybrid Odyssean Edition“ rodo unikalų stiliaus ir medžiagas, įkvėptas „Bentley“ ateities vizijos.

UNIKALUS DĖMESYS DETALĖMS
Dar neįsėdęį automobilį pastebėsite nudažytus „Pale Brodgar“ akcentus ant moldingų, apatinės kėbulo dalies ir 21 colio dešimties dvigubų stipinų ratų. Nepaprastas vaizdas akiai: automobilis atrodo  ramus ir stulbinantis. „Odyssean Edition“ ženkleliai, esantys ant galinio statramsčio, leis gerbėjams atpažinti modelį, o unikalios slenksčių plokštelės padarys tą patį tiems, kurie turės garbės įsėsti į vidų.

IŠSKIRTINIS INTERJERAS
Salone ant sėdynių atlošų ir galvos atramų dedamos britiškos vilnos tvido plokštės – tvari odinių kailių alternatyva. Trijų spalvų dažymas su 3D deimantinės tekstūros oda suteikia visam interjerui naujo gylio – galima rinktis iš penkių spalvų derinių, kuriuos atrinko „Bentley“ dizaino komanda. Karūnėlėje iškirpta „Koa fascija“ yra atvirų porų apdaila, kurioje naudojamas minimalus lakas, kad būtų dar labiau sumažintas poveikis aplinkai. Ši subtili apdaila leidžia pirštų galiukai pajusti grūdelius, kai jie tęsiasi į juosmenį, apgaubdami kabiną prabangiai apčiuopiamu medžio žiedu.

Kaip ir EXP 100 GT interjere matoma „ombré“ apdaila –  išskirtinis naujas siuvinėjimo stilius leidžia matyti, kad siūlų spalvos ramiai susilieja viena su kita, efektą papildo elegantiška, minimalistiška „Piano Linen“ medžio apdaila centrinėje konsolėje – perlamutrinė apdaila, kitaip nei viskas, ką anksčiau matėte „Bentley“.

Rodyti daugiau

DINAMIKA

Vairavimas be kompromisų

Su 2,9 litro benzininiu varikliu su dviem turbokompresoriais ir galingu 103 kW elektriniu varikliu „Flying Spur Hybrid“ siūlo lengvai pasiekiamą dinamiką važiuojant atvirame kelyje, ir suteikia galimybę važiuoti naudojant tik elektros energija. Net neįjungę benzininio variklio galite skrieti netgi magistralėmis.

Tačiau tai nėra vien tik apie atsakingą vairavimą – tai ir įspūdžiai. Dėl papildomo sukimo momento, kurį suteikia elektros variklis, pagreitis – žaibiškas. Automobilis veržiasi į priekį su visa tolygia, rafinuota galia, kurios pasaulis tikisi iš „Bentley“.

Rodyti daugiau

Atsakomybė sutinka su galia

Keleiviams pojūtis bus panašus į skrydį privačiu lėktuvu. Tokia patirtis vairuotojui suteikia gaivumo – ir skaičiai tikrai įspūdingi: 0–100 km/h per 4,3 sekundės, o maksimalus greitis – 285 kilometrai per valandą. * Benzininis variklis buvo optimizuotas siekiant efektyvumo ir našumo, todėl šis automobilis tapo ekologiškiausiu kada nors pagamintu „Flying Spur“. Tačiau nesuklyskite – tai fenomenaliai galingas prabangus sedanas.

*Dinaminiai duomenys dar bus sertifikuoti

Rodyti daugiau

TECHNOLOGIJOS

Idealiai subalansuotas važiavimas

Pažangiausias kada nors sukurtas „Flying Spur“ – „Flying Spur Hybrid“ yra „Bentley“ technologijos demonstravimas ir  žingsnis į priekį prabangių hibridinių automobilių segmente. Dėl benzino ir elektros energijos derinio jis gali pasiūlyti tris važiavimo režimus. „EV Drive“ režimas leidžia važiuoti trumpas keliones naudojant vien elektros energiją. Hibridinis režimas leidžia automobiliui automatiškai pasirinkti varančiąją jėgą tarp benzininio ir elektros variklių, kad jūsų kelionė būtų kuo sklandesnė. Šiuo režimu automobilio išmanioji navigacijos sistema gali veikti nuspėjamuoju režimu. Ji ne tik nustato maršrutą, betdaro gerokai daugiau. Autonomiškai reguliuoja benzino ir elektros energijos balansą visos kelionės metu, kad sumažintų išmetamųjų teršalų kiekį. Sistemoje atsižvelgiama į maršruto atstumą, akumuliatoriaus įkrovos lygį, greičio apribojimus, sankryžų skaičių ir galimus eismo spūsčių lygiusNustatoma, kurios kelionės dalys turi būti varomos benzininiu, o kurios – elektros varikliu.. Trečioji parinktis yra „Hold“, sulaikymo režimas. Čia automobilis daugiausia naudojasi savo benzininiu varikliu su tam tikra elektros variklio pagalba, subalansuota regeneraciniu stabdymu, kad akumuliatorius būtų įkrautas kelionės daliai, kurioje reikės elektros pavaros.

Rodyti daugiau

BEVIELĖ INTEGRACIJA

„MyBentley“ programėlėje yra funkcijų, kurios palengvina gyvenimą su „Flying Spur Hybrid“. Tai leidžia nuotoliniu būdu patikrinti, kiek akumuliatoriaus įkrovos liko bet kuriuo metu. Galite pasiekti savo kelionių statistiką ir net nuotoliniu būdu valdyti automobilio salono komforto sistemas. Pavyzdžiui, galite užprogramuoti automobilį, kad  pradėtų įkrovimą prieš jūsų kelionę. Galite iš anksto pašildyti (arba atvėsinti) saloną iki optimalios temperatūros, prieš įlipdami. Ir, žinoma, neapsiribokite šių funkcijų atlikimu savo telefone. Kiekvieną jų galima pasiekti naudojant centrinį jutiklinį ekraną prietaisų skydelyje.

Rodyti daugiau

Pamatykite tai pats

12,3 colių centrinis jutiklinis ekranasgali būti padalintas į du arba tris atskirus langus ir visiškai pritaikytas, kad būtų teikiama pirmenybė informacijai, kuri svarbi tiek vairuotojui, tiek šalia sėdinčiamkeleiviui.

Už vairo esančiame skaitmeniniame prietaisų ekrane automobilis nustebins nauja grafika. Galite pasirinkti, ar ciferblatus norite žiūrėti klasikiniu ar išplėstiniu režimu –siūlo ne tik vaizdą centriniame jutikliniame ekrane, bet ir platesnį navigacijos žemėlapio vaizdą. Taip pat galite pasirinkti, ar spidometro skaičiai rodomi myliomis ar kilometrais per valandą.

Naujoji „Bentley Rear Entertainment“ sistema su dviem didelės raiškos 10,1 colio ekranais keleiviams, sėdintiems gale siūlo dar daugiau pramogų. Dabar galite mėgautis savo prenumeratų turiniu, pasiekiamu iš jūsų asmeninio mobiliojo telefono.

Rodyti daugiau

PERSONALIZAVIMAS

Pradėkite nuo spalvos

Kai kuriate savo „Flying Spur Hybrid“, galite rinktis iš standartinės septynių dažų spalvų paletės. Bet tai tik pradžia. Taip pat yra galimybė rinktis iš išplėstinio „Bentley“ asortimento, suteikiančio prieigą prie dar 80 spalvų. Jei vis tiek nematote ieškomo atspalvio, galite pasirinkti pagal užsakymą pritaikytus spalvų dažus iš Mulliner, „Bentley“ asmeninio pritaikymo skyriaus.

 

Naršykite „Bentley“ dažų spalvų pasirinkimą konfigūratoriuje.

Rodyti daugiau

Medienos grožis

Viduje galite pasirinkti penkias standartines odos spalvas, kurios gali būti papildytos bet kuria iš dešimties medžio apdailų, įskaitant tradicinius pasirinkimus, tokius kaip „Dark Stained Burr Walnut“ ir atvirų porų medieną, tokią kaip „Koa“ arba „Dark Burr Walnut“. Galite pridėti chromuotą juostelę arba pasirinkti vieną iš šešių „Mulliner“ dvigubos medžio apdailos pasirinkimų, pridėdami kontrastingą juodą dalį, kad išryškintumėte medienos grožį.

 

Pamatykite tai „Bentley“ konfigūratoriuje.

Rodyti daugiau

Išbaigta išvaizda

Ratų pasirinkimas pakeis jūsų automobilio vizualinį charakterį. Štai kodėl tiems, kurie nori eiti toliau nei standartiniai 20 colių ratai, „Bentley“ siūlo du 21 colio dizainus: poliruotą dešimties dvigubų stipinų ratą ir tą patį dešimties dvigubų stipinų ratą su tamsia apdaila, pilkai dažytais elementais su blizgančiomis metalo detalėmis. Siekiant dar sportiškesnio įvaizdžio, pridėjus „Mulliner Driving Specification“ galima rinktis iš trijų įspūdingų 22 colių ratų konstrukcijų su įvairia apdaila, įskaitant įspūdingąjįjuodą variantą. *

Taip pat galima pridėti ryškias matricos tipo chromo groteles, kad jūsų „Flying Spur Hybrid“ būtų dar labiau matomas. Jei ieškote tamsesnės estetikos, „Blackline“ specifikacija juodai nuspalvina matricos groteles ir didžiąja dalimi išorinės šviesios įrangą išskyrus ženkliukus. Rezultatas – akį traukiantis.

*Ratų prieinamumas priklauso nuo šalies. Prašome tai pasitikrinti pas savo „Bentley“ atstovą.

Rodyti daugiau
Į viršų

Vidutinės mišrios degalų sąnaudos pagal WLTP bandymų metodą: 13,6 l/100 km, | Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal WLTP bandymų metodą: 308 g/km.

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116