Bentley Vilnius

Naujasis „Flying Spur S“ – sportinio stiliaus premjera „Goodwood Festival of Speed“ renginyje

2022.06.22

„Bentley“ užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį „Flying Spur S“, pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant jį kaip geriausią „Bentley“ keturių durų sedaną. Tai pirmas kartas, kai „Bentley“ istorinis „S“ ženklelis buvo pritaikytas hibridiniam modeliui. Tai yra dar vienas žingsnis link „Bentley“ ateities vizijos „Beyond100“ ir tvarios ateities.

 

 

„Bentley Flying Spur“ jau seniai buvo vertinamas dėl savo gebėjimo sužavėti vairuotoją ir tuo pačiu suteikti keleiviams komfortą. Kaip ir neseniai pristatytuose „Continental GT S“ ir GT S kabriolete, naujuose „Flying Spur S“ modeliuose pagrindinis dėmesys skiriamas vairavimo malonumui ir galima rinktis tarp 4 litrų V8 arba V6 hibridinio variklio.

„Bentley“ klientai dabar turi aiškų pasirinkimą – į komfortą orientuotas „Flying Spur Azure“ pabrėžia gerą savijautą prie vairo, o naujieji „Flying Spur S“ modeliai išplečia vairavimo malonumą praturtina vizualiai ir akustiškai.

 

Du keliai į jaudulį

„Flying Spur S“ siūlomas su dviem varikliais, kurių kiekvienas dėl savo inžinerinių sprendimų užtikrina sportišką vairavimą ir „Bentley“ sinonimu tapusią neišsemiamą galią.

„Flying Spur S“ V8 versiją varo pažangus „Bentley“ 4 litrų V8 variklis, išvystantis 550 AG ir 770 Nm sukimo momentą. 100 km/val. pagreitį jis pasiekia tik per 4 sekundes, o didžiausias greitis – kur įmanoma ir legalus – 318 km/val. Standartiškai modelis komplektuojamas su „Bentley Dynamic Ride“ sistema, galinčia per 0,3 sekundės 1300 Nm jėga stabilizuoti kėbulą, kad jis nesvyruotų staigiuose posūkiuose, o keleiviai mėgautųsi švelniu važiavimu. Elektroninė visų vairuojamų ratų sistema taip pat yra standartinėje įrangoje. Važiuojant mažu greičiu, ji galinius ratus pasuka iki 4,2 laipsnių kampu priešinga kryptimi nei priekiniai, kad sumažintų apsisukimo spindulį ir padidintų manevringumą. Važiuojant didesniu greičiu, galiniai ratai sukasi ta pačia kryptimi kaip ir priekiniai, kad užtikrintų pasitikėjimą savimi keičiant eismo juostą ir lenkiant.

Klientai, kuriems patinka mėgautis savo „Bentley“ galia ir sportišku variklio garsu, rinksis „Flying Spur S“ su V8. Čia sumontuota sportinė išmetimo sistema, o tuo tarpu „Flying Spur Hybrid S“ versijoje, pasirinkus sportinį režimą, sumani akustikos sistema variklio skyriuje padidina garsą, kuris atspindi sportišką automobilio charakterį ir tuo pačiu apsaugo nuo triukšmo gale sėdinčius keleivius.

 

Išorės dizainas – ryžtingas, bet subtilus

Įprastai chromuoti elementai „Flying Spur“ modeliuose S versijoje yra patamsinti ir sukuria atletišką bei nepriekaištingą išvaizdą, nepaisant to, kokia būtų pasirinkta kėbulo spalva. Pagal aiškų Kriu gamyklos dizainerių supratimą, ryškių poliruoto metalo akcentų nebuvimas modelį paverčia optiškai žemesniu ir platesniu, taip išryškinant automobilio formą ir pabrėžiant „Bentley“ sportiškumą. Efektą papildo blizgios juodos apatinės buferio grotelės, tamsinti priekiniai ir galiniai žibintai, keturi juodi išmetimo vamzdžiai ir išskirtinis S ženklas ant priekinių sparnų. Juodai blizgios grotelės yra vertikalios ir turi juodą blizgų apvadą. Ryškia chromo apdaila išsiskiria tik sparnuotas „Bentley“ ženklelis ir užrašai ant bagažinės dangčio.

 

 

S serija siūloma su visiškai naujais 22 colių ratais, kurie turi penkis Y formos blizgius juodus stipinus arba su naujo „Pale Brodgar Satin“ dizaino apdaila. Antrasis S modelių ratų variantas yra 21 colio trijų stipinų ratai, kuriuose dera blizgūs juodi paviršiai su šlifuoto metalo elementais, būdingais tik S serijai. Nepaisant to, kokie būtų pasirinkti ratai, jų sportišką charakterį pabrėš standartinėje įrangoje esančios raudonos stabdžių apkabos.

 

 

Interjere – dėmesys estetikai ir lytėjimui

„Flying Spur S“ interjere savininkai gali leisti vaizduotei rinktis galingą automobilio charakterį atspindinčias dviejų spalvų apdailas, kurias rankomis kūrė Kriu odos dirbtuvėse. Čia dera lygi oda ir naujas „Dinamica“ audinys. Šia zomšine medžiaga apvilktas šildomas vairas, pavarų svirtis, sėdynių pagalvėlės ir sėdynių atlošai. Tuo tarpu odos apdaila naudojama ant sėdynių atramų, durų, prietaisų skydelio ir aplink konsolę.

 

 

S dizaino sėdynės yra išlenktos, o siuvinėjimą galima užsisakyti papildomai. Ant kiekvienos sėdynės galvos atlošo išsiuvinėta S emblema arba „Bentley“ sparnai. Prietaisų skydelio grafinį dizainą įkvėpė sportiniai chronometrai; toks pat sprendimas panaudotas „Continental GT Speed“ modelyje. Finaliniu dizaino elementu tampa metalinis S ženklas ant panelės ir šviečiantys slenksčiai su S emblema.

 

 

Šventė Gudvude

Nauja ir dinamiška S modelių serija debiutuos „Goodwood Festival of Speed“ festivalyje, kuris vyks nuo birželio 23 d., ketvirtadienio, iki birželio 26 d., sekmadienio. „Flying Spur S“, „GT S“ ir „GTC S“ modeliai dalyvaus „hill climb“ tipo lenktynėse, „First Glance“ klasėje. Vėliau jie bus eksponuojami renginio metu. Prie modelių prisijungs ir daugybė kitų istorinių ir dabartinių „Bentley“ automobilių, įskaitant legendinius lenktyninius modelius. Tuo tarpu specialiame parade, skirtame paminėti „Bentley“ modelių su turbokompresoriais 40-ies metų sukaktį pasirodys ir S serijos automobiliai.

 

 

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116