Bentley Vilnius

PRADĖTAS „BENTLEY FLYING SPUR“ PRISTATYMAS KLIENTAMS: ĮSIGIJO IR LIETUVIAI

2020.03.05

Prasidėjus naujam dešimtmečiui, o su juo ir naujai prabangių automobilių erai, „Bentley Motors“ pradėjo pirmųjų „Flying Spur“ modelių pristatymą naujiesiems savininkams Europoje ir Jungtinėje Karalystėje. Tikimasi, kad įsibėgėjus prekybai naujuoju „Flying Spur“, jo pardavimai sudarys 20 proc. visų „Bentley“ pardavimų pasaulyje šiemet.

Domino ir lietuvius

„Naujasis „Flying Spur“ išsiskiria charakteringu dizainu, didele galia, pasaulyje pripažintu interjero stiliumi ir naujausiomis technologijomis. Prabangus „Flying Spur“ sedanas – tai naujasis „Bentley“ flagmanas ir mes labai džiaugiamės galėdami pristatyti klientams tai, kas, mūsų manymu, yra išties ypatingas automobilis. Džiugu, kad šis modelis sudomino ir pirkėjus Lietuvoje. Jau visai netrukus raktelius galėsime perduoti ir jiems“, – sako „Bentley“ vadovė Lietuvoje Evelina Avina.

2019 metų antrojoje pusėje pasirodęs „Flying Spur“ jau spėjo susižerti daugybę apdovanojimų, tarp kurių ir „Metų prabangiausio automobilio“ titulas. Naujasis automobilis pradėtas gaminti praėjusių metų lapkritį „Bentley“ gamykloje Kru mieste, kurią „The Carbon Trust“ neseniai paskelbė pirmąją anglies dvideginio atžvilgiu neutralia prabangių automobilių gamyklą Jungtinėje Karalystėje.

Pasak gamintojo, rinkdamiesi „Flying Spur“ automobilį, pirkėjai dažniausiai ieško prabangiausių „Bentley“ funkcijų. Daugiau nei 80 proc. renkasi „Mulliner“ apdailą: 22 colių „Mulliner“ dizaino ratlankius, rombais siuvinėtas sėdynės, iškiliu ornamentu dekoruotą, oda padengtą vidinę durelių pusės apdailą bei aukščiausios kokybės odos salono apdailą virš prietaisų skydelio, siuvinėtas „Bentley“ emblemas ir puošnius „Bentley Jewel“ alyvos bei degalų bako dangtelius.

Su pirmtaku sieja tik pavadinimas

Trečiosios kartos sportinis sedanas „Bentley“ gerbėjus žavi aukščiausio lygio prabanga, precizišku dėmesiu net smulkiausioms detalėms ir puikiomis važiavimo savybėmis.

Pernai debiutavusį trečiosios kartos „Flying Spur“ modelį su jo pirmtaku sieja tik pavadinimas: jis sukurtas ant visiškai naujos platformos, jame montuojamas naujos kartos variklis bei kiti techniniai komponentai. Technologijų gausa šį modelį paverčia pažangiausiu pasaulyje sportiniu reprezentaciniu sedanu, kuris užtikrina didžiausią malonumą tiek jį vairuojant, tiek sėdint ant galinės sėdynės.

„Raumeningos“ bei elegantiškos proporcijos pabrėžia išskirtines automobilio galimybes. Po jo kapotu sumontuotas 6 litrų du turbokompresorius turintis W12 variklis, pasiekiantis 635 AG pajėgumą bei 900 Nm sukimo momentą. Keturiais ratais varomas 5,3 m ilgio modelis iki 100 km/val. įsibėgėja vos per 3,8 sek. bei pasiekia didžiausią 333 km/val. greitį.

Erdvė yra kitas išskirtinis „Flying Spur“ bruožas – jo ratų bazė, lyginant su pirmtaku, tapo net 130 mm ilgesnė. Tai užtikrina dar didesnį važiavimo komfortą, o tūkstančiai „Mulliner“ apdailos pasirinkimo modifikacijų užtikrina, kad klientas susikonfigūruotų visiškai išskirtinį, tik jam skirtą automobilį.

„Bentley“ interjere matoma naujausių technologijų įtaka – jo centre įmontuotas 12,3 colio lietimui jautrus HD ekranas. Pats centrinis elementas yra unikalus, besisukantis, tad vieno mygtuko paspaudimu ekranas gali apsiversti ir vietoje jo atsiras trys solidūs analoginiai variklio duomenų matuokliai arba visa detalė taps apdailos elementu.

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116