Bentley Vilnius

Sukurtas išskirtinai Jums – Mulliner pasirinkimai naujajai Bentley Bentayga

2021.03.22

Dar daugiau galimybių personalizuoti „Bentley“ – prie „Mulliner Personal Commissioning Guide“ programos nuo šiol prisijungia ir atsinaujinęs prabangus visureigis „Bentley Bentayga“. Ši programa atveria dar daugiau galimybių individualizuoti savo „Bentley“ modelį tiek išorėje, tiek ir viduje, papildant gausų „Bentayga“ pasirinkimų spektrą.

„Naujos „Bentley Bentayga“ konfigūravimo galimybės leis suderinti klasikinius ir modernius pasirinkimus, kurie klientams padės susikurti dar išskirtinesnius automobilius. Priklausomai nuo individualių pageidavimų kiekvienas „Bentayga“  gali būti papildytas stilingomis detalėmis, visuomet išliks su niekuo nesupainiojamas Bentley visureigis.

Klientai gali rinktis dar daugiau aukščiausios kokybės odos atspalvių, išskirtinius kėbulo dažus iš „Mulliner“ spalvų paletės, originalius siuvinėjimo elementus ar papildomą apdailą durims – ir tai tik keli pasiūlymai, kuriuos „Bentley Mulliner“ padalinys gali įgyvendinti kuriant unikaliai Jūsų „Bentayga“.

Visus individualizavimo pasirinkimus galima derinti naudojant virtualų „Mulliner Visualiser“ įrankį. Kartu su konsultantu klientas gali patobulinti bet kurį modelį ir pasirinkti jam tinkamiausius priedus, kurie ne tik papildo, bet ir sukuria unikalų ir išskirtinį automobilio stilių“, – naują „Bentley Bentayga“ pirkėjams siūlomą paslaugą pristato „Bentley“ pardavimų vadovas Andrius Ivaška.

Personalizuojamos išorės spalvos

„Bentley Mulliner“ labai kruopščiai kūrė spalvų paletę, suteikiančią galimybes rinktis unikalią automobilio išorę. Dažymas rankiniu būdu, papildytas naujausiomis išmaniomis technologijomis, užtikrina itin kokybišką padengimą pasirinktais dažais. Derinant spalvų meną su dažų mokslu, „Bentley“ siūlo didžiausią standartinių spalvų paletę tarp prabangių automobilių gamintojų. „Mulliner“ šį pasirinkimą išplėtė dar labiau, pasiūlydami papildomas 26 spalvas, įskaitant vientisas, metalizuotas ir ypač blizgias.

Norintiems įgyvendinti pačius unikaliausius norus ir žengti dar vienu žingsniu toliau, „Bentley“ siūlo galimybę atkartoti bet kokią spalvą nuo pasirinkto pavyzdžio. Naudojant inovatyvią spalvų atpažinimo įrangą, kuri išanalizuoja pateikto pavyzdžio spalvos struktūrą, idealiai atkuriama tai, ko pageidauja klientas, tad pasirinkimo galimybes riboja tik vaizduotė.

Individualus interjeras

Tiems, kurie nori dar daugiau išskirtinumo savo „Bentayga“ viduje, galima rinktis vieną iš 27 „Mulliner“ siūlomų odos ir siūlių spalvų, taip sukuriant unikalų atspalvių derinį. Automobilio interjeras gali būti pritaikytas bet kokiai kliento pasirinktai spalvai – unikaliai ir tobulai perteikiant Jūsų stilių.

Negana to, „Bentley Mulliner“ siūlo papildomus spalvų akcentus, kurie papildo interjerą unikaliomis detalėmis. Galite rinktis sėdynių apsiuvų, kilimėlių kraštų bei siuvinėjimo spalvas. „Bentayga“ salono rankinis siuvimas reikalauja 44 vieno specialisto darbo valandų, o unikalūs siūlai užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą – jie nepraras spalvos ir neišbluks.

Norintiems sportiškesnio „Bentayga“ interjero galima pasirinkti „Alcantara“ odos intarpus centrinėse sėdynių dalyse, galvos atlošuose ir durų apdailoje. Taip pat „Alcantara“ oda gali būti apsiūtas vairas ir pavarų perjungimo svirtis.

Pirkėjai nuo šiol turi galimybę savo „Bentley“ papildyti išskirtinėmis asmeninėmis detalėmis: savo vardu, monograma ar simboliu – elementais, kurie suteikia dar daugiau individualumo. Sėdynės ir kilimėliai išsiuvinėjami pagal kliento pageidavimą, o apšviestoje slenksčio apdailoje gali būti įrašytas vardas. Keleivio pusėje esančioje apdailos juostoje taip pat galima užrašyti norimą žodį ar simbolį.

Individualizuotos pasisveikinimo šviesos geba atvaizduoti kliento pasirinktą grafiką, logotipą ar žodį kiekvieną kartą atveriant bet kurias automobilio duris.

Galiausiai, personalizuotas gali būti ir „Bentayga“ raktelis, kurį galite papuošti savo vardu ar simboliu.

Rodyti daugiau

Tvari prabanga

„Bentley Mulliner“ komanda bendradarbiavo su tekstilės fabriku kuriant išskirtinį natūralios vilnos audinį, kuris būtų panašus į klasikinį britišką kostiumą. Naudojant tradicinius metodus sukurti keturi ryškūs audiniai, kurių kiekvienas pasižymi išskirtinėmis spalvomis.

Žalsvo atspalvio „Cheltenham“ yra tradicinis britiškas pasirinkimas. Languotas „Glen Plaid-Tolsta Beach“ suteikia daugiau užtikrintumo. Galiausiai, subtilumą ir modernumą pabrėžia tamsus „Charcoal“ ir šviesus „Sand Herringbone“ audiniai.

Gamintojas stengiasi užtikrinti, kad naudojamos medžiagos būtų gaminamos ekologiškai ir tvariai. Tai atitinka „Bentley“ strategiją „Beyond 100“, kurios tikslas –  tapti pasauline tvaraus prabangos mobilumo lydere.

Rodyti daugiau

Nuo tradicijų iki modernumo

„Bentley Mulliner“ siūlo ir platų apdailos asortimentą, leidžiantį individualizuoti kiekvieno „Bentayga“ interjerą. Nuo tradicinės medžio iki dažytos ar modernios akmens apdailos – kiekvienam klientui siūlomos galimybės susikurti išskirtinį automobilio interjerą.

Pasirinkus dažytus apdailos elementus, „Bentley Mulliner“ juos gali pritaikyti prie bet kurios „Standard“, „Extended“ ir „Bentley Mulliner“ išorinių spalvų gamos arba prie interjero odos spalvų. Unikaliam interjerui, idealiai atspindinčiam kliento stilių, galima rinktis vieną iš 103 atspalvių.

Pasitelkdami inovatyviausias technologijas, „Bentley Mulliner“ specialistai taip pat sukūrė unikalius apdailos elementus, kurie pagaminti iš prieš daugiau nei 200 milijonų metų susiformavusio akmens. Šios akmens apdailos storis siekia vos 0.1 mm. Toks pasirinkimas aiškiai atskleidžia natūralią porėtą akmens tekstūrą. Iš viso pirkėjams siūlomos keturios akmens apdailos spalvos: „Autumn White“, „Copper“, „Galaxy“ ir „Terra Red“.

Pabrėžiant „Bentley“ meistrystę, „Bentayga“ siūloma ir su klasikine dviejų rūšių medienos apdaila. Pasirinkus šią opciją, apdailos elementai gaminami iš tiesių gijų australietiškos medienos ir bukmedžio intarpų, o sujungimai gali būti sidabrinės arba aukso spalvos.

Siekiant pabrėžti natūralumą, „Bentley Mulliner“ nuo šiol siūlo atvirų porų, blizgaus paviršiaus „Liquid Amber“, „Dark Burr Walnut“ ir „Tamo Ash“ apdailas. Kiekvienas lako sluoksnis padengiamas ir šlifuojamas rankomis užtikrinant, kad lakas patektų ir tvirtai prikibtų prie natūralių medžio griovelių. Galutinis rezultatas pabrėžia autentišką bei natūralią medienos spalvą ir tekstūrą.

Ši išskirtinė technika užtikrina, kad „Bentley“ vairuotojas ir keleiviai galėtų mėgautis natūralios medienos tekstūra.

Spalvų įvairovė, galimybė derinti skirtingus medžius ir atvirų porų paviršius – kiekvienas pasirinkimas suteikia galimybę unikaliai apdailai, kuri ne tik atspindi „Bentley“ kokybę, bet ir kiekvieno kliento unikalų stilių.

Rodyti daugiau

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116