Bentley Vilnius

Bentley Continental GTC

NAUJASIS CONTINENTAL GT

Grand Touring pasaulis pasikeitė. Naujasis Continental GT pristato naują nevaržomos galios, rankų darbo prabangos ir moderniausios automobilių technologijų erą.

Aštrios linijos brėžiančios unikalią formą ir sukuriančios išskirtinį kupė ir kabrioletą su galingu W12 arba V8 varikliu. Pirmasis modelis sukurtas visiškai nauja Bentley dizaino kalba, technologijomis ir rankų darbo detalėmis, iš naujo apibrėžia Grand Touring automobilių klasę.

Dizainas

NAUJAS DIZAINO STANDARTAS

Naujasis Bentley Continental GT ir Continental GTC apjungia klasikines Grand Tourer proporcijas ir visiškai naują važiuoklę bei technologijas. Tai suteikė naujiesiems modeliams išskirtinai ilgą, žemą, platų bei elegantišką kėbulą. Rezultatas – rafinuotai vikrus Grand Tourer, užvaldantis kiekvieną kelią.

Plienas, aliuminis bei kitos medžiagos rikiuojasi greta rankų darbų apdailos bei odos interjero, sukurdami išskirtinį automobilių dizaino standartą, kurį galite rinktis iš nesuskaičiuojamos galybės variantų bei personalizuoti savo unikaliais pasirinkimais.

Rodyti daugiau

IŠORĖS DIZAINAS

Aštrūs naujojo Cotninental kontūrai aiškiai rodo, kad dizaino įkvėpimas šiam modeliui tapo jo protėvis – Bentley R-Type Continental. Raumeninga galinė linija bei pagrindinis kontūras, keliaujantis nuo priekinių žibintų per visą automobilio šoną, suteikia rafinuotos galios pojūtį.

Ilga važiuoklės bazė ir trumpas priekis suteikia Continental dinamikos. Net kai automobilis stovi vietoje. Šis dizainas įtakoja ne tik išorę, bet ir tai, kas yra po variklio gaubtu. Naujojo Continental GT ir GTC variklis yra žemiau, tad svorio paskirstymas yra optimalus manevringam automobiliui.

Įspūdingi naujieji krištolo efekto priekiniai LED žibintai įrėmina naujojo Continental veidą. Tuo tarpu galiniai elipsės formos žibintai sukurti iš atskirų poliruotų sluoksnių savo forma atkartoja išmetimo vamzdžius.

Platus išskirtinai Continental sukurtų 20″ ir 21″ ratų pasirinkimas tikrai leis išsirinkti tobulą dizaino akcentą savo modeliui. O pasirinkus Mulliner Driving Specification galėsite užsisakyti 22″ ratus.

Norintiems mėgautis vėju plaukuose, naujasis Continental GTC kabrioletas suteiks išskirtinę laisvę keliauti nepakartojamu Grand Tourer modeliu be stogo.

Rodyti daugiau

INTERJERAS

Viduje, kaip ir išorėje, Bentley dizaino komanda kilsteli kokybės kartelę į naują lygmenį.

Kaip ir kiekviename Bentley, visas interjero dizainas yra įkvėptas sparnuotojo Bentley B ženklelio formos. Linija, kuri tęsiasi nuo elegantiškos centrinės konsolės iki durelių, apsupa visą interjerą prabangiu ranku darbo medžio bei odos ovalu.

Savo Continental GTC bei GTC interjerą galite rinktis iš išskirtinai plataus medžiagų bei spalvų asortimento. Taip pat galite pasirinkti vieną iš modernių dvispalvių interjerų, kuriuose medžio inkrustacijos yra atskiriamos plona chromo juostele. Veidrodinis Grand Black atspalvis gali būti derinamas su Crown Cut Walnut, Dark Fiddleback Eucalyptus, Liquid Amber ar Tamo Ash, Koa, Burr Walnut bei Dark Stained Burr Walnut. Renkantis vienspalvį interjerą, galite pasirinkti vieną iš aštuonių atspalvių, kurie taip pat gali būti papildyti chromo juostele.

Continental interjerą galite papildyti deimanto ornamento detalėmis metaliniams paviršiams. Šis metalo raižymas prabangiai atspindi šviesą bei primena brangaakmenių prabangą.

Rodyti daugiau

IŠSKIRTINIS INTERJERŲ PASIRINKIMAS

Demonstruojant išskirtinį Bentley dėmesį kiekvienai detalei, dizaino komanda sukūrė unikalų interjero odos bei detalių pasirinkimą. Kiekviena Bentley sėdynė yra rankomis siuvama iš aukščiausios kokybės medžiagų.

Tobulai kelionei prabangoje, galite pasirinkti priekinių sėdynių Comfort Specification, sukurtą ilgoms kelionėms. Reguliuojamos galvos atramos, šildomi porankiai ir vėdinimo bei masažo funkcijos, užtikrinančios, kad kiekvienas kilometras bus taip pat atpalaiduojantis, kaip ir pirmasis. Jei pasirinksite kabrioletą, galėsite mėgautis priekinių sėdynių kaklo šildytuvu, kuris leis džiaugtis atviru stogu net ir vėsų vakarą.

Pasirinkus Mulliner Driving Specification savo interjerą galėsite papildyti visiškai nauju dvigubu deimantų siuvinėjimu visoms Continental sėdynėms. Taip pat šiuo ornamentu gali būti išsiuvinėtas durelių vidus.

Continental GTC kabriolete galėsite pasirinkti vieną iš septynių stogo atspalvių išorėje bei vieną iš aštuonių viduje.

Rodyti daugiau

GALIA

ĮSTABIAUSIA GRAND TOURING PATIRTIS

Nesvarbu, ar pasirinksite galingą Bentley 12 cilindrų variklį Continental GT ar Continental GTC kabriolete, ar energingą Bentley V8 varikly naujajame Continental GT V8 ar GTC V8, mėgausitės išskirtiniu vairavimo malonumu, kurį papildys gausybė naujų vairavimo technologijų.

Active All-Wheel Drive
Visas automobilis papildytas technologijų asortimentu, užtikrinančiu, kad visuomet galėsite vairuoti užtikrintai. Visi Continental GT yra varomi keturiais ratais. Tačiau kitaip nei ankstesniame modelyje, naujasis beveik visą laiką variklio galią perduoda į galinius ratus. Taip automobilis greičiau reaguoja į vairuotojo komandas ir suteikia maksimalią GT patirtį. Pasikeitus kelio sąlygoms ir vairuotojo poreikiams, galia perduodama į priekinius ratus ir leidžia važiuoti užtikrintai.

Stabilumo kontrolė
Dėl savo važiuoklės ir jėgainės naujasis Continental GT ir Continental GTC kol kas yra techniškai pažangiausi Bentley modeliai. Automatinė pavarų dėžė su dviguba sankaba užtikrina greitą reakciją ir švelnų pagreitį. 48 voltų stabilumo kontrolė stebi kelio sąlygas ir nuolat slopina kėbulo pasvirimą, taip užtikrindama patogų važiavimą. Galiausiai, naujas elektrinis vairo stiprintuvas tiksliai perduoda kelio pojūčius vairuotojui, taigi jis gali jausti visišką kontrolę.

Rodyti daugiau

VAIRAVIMO RĖŽIMAI

Centrinėje konsolėje vienu ratelio pasukimu galite pasirinkti vieną iš keturių Bentley vairavimo rėžimų. Comfort rėžimas sukurtas patogiam vairavimui nedideliu greičiu, tuo tarpu Sport rėžimas sukalibruoja važiuoklę dinamiškesniai reakcijai ir geresniai kontrolei. Bentley rėžimas apjungia geriausias abiejų pasaulių savybes – tai tarpinis pasirinkimas tarp Comfort ir Sport rėžimų. Ketvirtasis rėžimas leidžia Jums išsaugoti savo vairavimo stiliaus nustatymus.

8 pavarų dėžė su dviguba sankaba
8 pavarų DSG užtikrina sklandų ir greitą pavarų perjungimą bei padeda ekonomiškai naudoti kurą. Didžiausias greitis pasiekiamas šeštoje pavaroje, septintoji ir aštuntoji skirtos atsipalaiduoti ir ekonomiškai vairuoti.

Sport rėžime pavarų perjungimas vyksta neįtikėtinai greitai, net ir DSG standartais. Pasirinkus Comfort rėžimą pavarų keitimas yra labiau tolygus ir beveik nepastebimas.

Rodyti daugiau

UŽTIKRINTAS STABDYMAS

Visuomet stabdykite užtikrintai – stabdžio pedalas yra tiksliai sukalibruotas greitai reakcijai stabdant, kad visuomet galėtumėte vairuoti užtikrintai savimi. Siekiant nepriekaištingos stabdymo galios, net ir sudėtingomis kelio sąlygoms, priekinėje ašyje sukonstruoti didžiausi serijinės gamybos geležiniai stabdžiai.

Kaip ir kiekviena inžinerinė naujojo Continental detalė, išskirtiniai stabdžiai yra dalis Bentley inovacijų, kurios garantuoja nepakartojamą Bentley vairavimo patirtį.

Rodyti daugiau

TECHNOLOGIJOS

INTUITYVIOS TECHNOLOGIJOS

Naujasis Continental praturtintas daugybe intuityvių išmaniųjų technologinių sprendimų, tarp kurių ir išskirtinis Bentley apsiverčiantis ekranas – unikalus technologijų ir rankų darbo meistrystės kūrinys. Šis ekranas perteikia modernų Bentley požiūrį į technologijas, apjungianti naudojimo paprastumą bei išskirtinį, bet kartu ir ergonomišką dizainą.

Kaip ir kiekviename Bentley, funkcijos yra sukuriamos vairavimo patirčiai tobulinti, bet niekada jos neužgožti. Kiekvienas technologinis sprendimas integruojamas apgalvojant tai, ko iš tiesų reikia šiuolaikiškam automobiliui – nuo liečiamo ekrano iki mygtukų ir svirtelių, kurios visuomet yra lengvai prieinamos nepatraukiant akių nuo kelio.

Pagrindinis liečiamas 12.3″ ekranas gali būti padalintas į dvi dalis, kuriame vairuotojas gali stebėti navigaciją bei kitą svarbią informaciją didesnėje ekrano dalyje, o kitoje ekrano dalyje keleivis gali naršyti muziką ar kitą pramoginį turinį tuo pačiu metu. Po ekranu esantys mygtukai leidžia valdyti pagrindines ekrano funkcijas jo neliečiant. Išskirtinis dėmesys kiekvienai detalei išskiria Bentley iš visų kitų automobilių.

 

Rodyti daugiau

PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMAS

Pastovaus greičio palaikymo sistema padeda patogiai vairuoti net ir ilgoje kelionėje. Kaip ir įprasta greičio palaikymo sistema, ši funkcija leidžia palaikyti nustatytą greitį. Tačiau ši sistema taip pat suteikia galimybę palaikyti atstumą nuo priekyje keliaujančio automobilio naudodama ilgo atstumo jutiklius. Sistema gali net visiškai sustabdyti automobilį ir pajudėti iš vietos stovint kamščiuose įvertindama atstumą tarp automobilių. Ir viskas Jums net neliečiant pedalų.

Išmanūs žibintai
Paprastesniam vairavimui naktimis, išmanūs priekiniai LED žibintai* prisitaiko prie aplinkos sąlygų. Šviesa susilpnėja, jei aplink daug automobilių, taip pat automatiškai prisitaiko kelio sąlygoms mieste, užmiestyje ar greitkelyje. Žibintai gali visiškai išsijungti, kad neapakintų kitų vairuotojų šviesai atsispindint nuo kelio ženklų.

*Ne visose rinkose.

Rodyti daugiau

BENTLEY APSIVERČIANTIS EKRANAS

Pačiame valdymo panelės centre Bentley apverčiamas ekranas leidžia pasirinkti norimą panelės išvaizdą. Įjungus variklį tolygus pavirčius apsiverčia atidengdamas 12.3″ aukštos rezoliucijos liečiamą ekraną. Jei Jums patinka labiau klasikinė panelė, galite pasirinkti tris analoginius ciferblatus: kompasą, temperatūros matuoklį ir chronografo laikmatį. Išjungus variklį, ekranas apsiverčia ir grįžta į savo originalią poziciją – klasikinį rafinuotą Bentley interjero stilių.

Vairuojant visa svarbiausia informacija matoma ne tik ekrane, bet ir skaitmeninėje instrumentų panelėje už vairo. Ši panelė gali būti konfiguruojama pagal Jūsų pasirinkimus – nuo tachometro iki navigacijos žemėlapio.

Apsiverčiantis ekranas yra pasirenkama funkcija. Nepasirinkus apverčiamo ekrano, panelėje bus įmontuotas visuomet matomas 12.3″ ekranas.

Rodyti daugiau

TECHNOLOGIJOS VAIRAVIMUI

Continental GT galite pasirinkti vieną iš dešimties pagalbos vairuotojui sistemų, kurios padės vairuojant mieste, keliaujant tolimus atstumus ar važiuojant bekelėje. Miesto komplektaciją sudaro platus šių sistemų pasirinkimas, įskaitant aplinkos vaizdo kameras, parkavimo asistentus, įspėjimus apie pėsčiuosius ir kliūtis bei kelio ženklų atpažinimas. Taip pat Bentayga rasite priekinio stiklo (head-up) ekraną, kuris padės matyti svarbią informaciją nenukreipiant akių nuo kelio. Kiekviena detalė yra kruopščiai apgalvota ir įkomponuota interjero dizaine bei sukurta išskirtinei vairavimo patirčiai su Bentayga.

Rodyti daugiau

JŪSŲ PASIRINKIMAI

TECHNOLOGIJOS

Pasirenkamas ant priekinio stiklo projektuojamas ekranas* (Head-Up Display) atvaizduoja visą svarbiausią informaciją tiesiai ant priekinio stiklo: greitį, greičio ribojimą bei kryptį navigacijos sistemoje.

Technologijų komplektacijos padeda pasirinkti svarbiausias ir dažniausiai naudojamas funcijas, priklausomai nuo Jūsų poreikių. Miesto komplektacija (City Specification) apjungia bagažinės atidarymą nenaudojant rankų, viršutinio vaizdo kamerą, kelio ženklų atpažinimą, įspėjimus apie pėsčiuosius. Susisiekite su Bentley Vilnius komanda ir padėsime išsirinkti tinkamiausią komplektaciją Jūsų Continental GT ar Continental GTC.

Rodyti daugiau

IŠSKIRTINAI JŪSŲ GT

Išskirtinis spalvų, interjero galimybių bei komplektacijų asortimentas reiškia, kad galite susikomplektuoti išskirtinai savo Continental GT ar GTC. Norėdami sužinoti daugiau apie Bentley galimybes, susisekite su Bentley Vilnius komanda.

Rodyti daugiau

MULLINER KOMPLEKTACIJA

Prabangus ir sportiškas stilius išorėje ir viduje Jūsų Continental GT ir GTC. Mulliner komplektaciją sudaro unikalios detalės – 22″ ratai išorėje bei sportiniai pedalai, Piano Black arba Dark Stained Walnut medžio apdaila, siuvinėtos Bentley emblemos sėdynėse bei dvigubo deimanto ornamento odos apdaila.

Rodyti daugiau

BLACKLINE SPECIFICATION

Sukurta išskirtiam ir užtikrintam stiliui, Blackline komplektacija pakeičia visas išorės metalo detales juoda apadaila. Šis stilius Continental suteikia dramatiškesnio charakterio bei vizualiai išskiria modelį iš kitų.

Blackline komplektacija taip pat papildyta juodomis durų rankenėlėmis, priekinėmis grotelėmis, juodais žibintų apvadai bei išmetamaisiais vamzdžiais. Šoninių langų apvadai bei ventiliacijos grotelės taip pat padengti juodais dažais. Papildomai galima pasirinkti ir juodus ratlankius.

Rodyti daugiau

AKSESUARAI

TOBULAS PASIRINKIMAS

Bentley dizaino ir gamybos komandos apgalvojo kiekvieną detalę, kuriant aksesuarus, kurie atitiktų išskirtinį Bentley Continental GT ir GTC bei Jūsų gyvenimo būdą. Kiekvienas iš šių unikalių aksesuarų yra sukurtas išskirtiniam stiliui, komfortui bei prabangai – būtent tam, ko tikitės iš Bentley.

Rodyti daugiau
Į viršų

Vidutinės mišrios degalų sąnaudos pagal WLTP bandymų metodą: 13,6 l/100 km, | Vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal WLTP bandymų metodą: 308 g/km.

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116