Bentley Vilnius

 

„Bentley Continental GT Speed“ su sportine „Akrapovič“ išmetimo sistema

Viena populiariausių „Bentley Continental GT“ papildomų įrangų – sportinė išmetimo sistema. Nuo šiol šis pasirinkimas tapo dar patrauklesnis, nes „Bentley“ pradėjo bendradarbiauti su legendiniais išmetimo sistemų kūrėjais „Akrapovič“. Ši sistema pabrėžia „Bentley“ variklio charakterį, bei sukelia daugiau emocijų vairuojant.

Nauja lengva išmetimo sistema yra ilgų bandymų ir tyrinėjimų rezultatas. Pirmiausiai ji buvo išbandyta rekordiniame „Pikes Peak Continental GT“ modelyje, kuriam priklauso „Pikes Peak International Hill Climb“ lenktynių rekordas serijinių automobilių kategorijoje. 2019 metais itin sudėtingoje, beveik 20 km ilgio trasoje jis pagerino ankstesnį rekordą net 8,4 sekundės.

 

Naujasis „Continental GT Speed“ yra dinamiškiausias „Bentley“ modelis per visą 101 metų gamintojo istoriją, o savo galia jis pakelia „Grand Tourer“ sampratą į visiškai naują lygį. Tuo tarpu naujoji išmetimo sistema sukurta tam, kad pabrėžtų griausmingą ikoniško „Bentley“ W12 variklio charakterį. Tai yra pažangiausias 12 cilindrų variklis visame pasaulyje, todėl tobulai tinka ilgoms kelionėms ir azartiškiems pasivažinėjimams. Sportiniu režimu automobilis aplinką užpildo aukštomis natomis, o atleidus akseleratorių pasigirsta iš tolo atpažįstamas žemas burbuliavimas. Išmetimo garsas ir oro srauto pralaidumas reguliuojamas specialiais elektra valdomais vožtuvais kiekviename duslintuve.

 

 

Sportinė išmetimo sistema vizualiai skiriasi nuo standartinės. Čia yra keturi ovalūs išmetimo vamzdžiai su matiniais titano paviršiais ir subtiliais „Bentley“ bei „Akrapovič“ logotipais. Išmetimo vamzdžių išorė yra nusmėliuota ir padengta apsaugine danga, kad būtų lygi ir atspari įbrėžimams.

Naujasis „GT Speed“ yra dinamiškiausia ir galingiausia „Bentley“ interpretacija „Grand Tourer“ tema. Tačiau kaip ir kituose gamintojo modeliuose, jis vis tiek pasižymi prabanga, komfortu ir praktiškumu. Jis turi šiek tiek patobulintą garsųjį „Bentley“ 6 litrų W12 TSI variklį, kuris išvysto 659 AG. Taip pat naujasis „GT Speed“ generuoja įspūdingą 900 Nm sukimo momentą. Šie galios rodikliai leidžia pasiekti 335 km/val. greitį, o iki 100 km/val. įsibėgėti per 3,6 sek.

 

Variklis ir pavarų dėžė buvo specialiai sukalibruoti iš naujo, kad vairuotojui suteiktų dar daugiau emocijų. Rezultatas labiausiai pastebimas SPORT režime, kai W12 variklis ir du turbokompresoriai veikia optimaliausiame galios diapazone, nes pavaros aukštinamos vėliau ir žeminamos anksčiau. Toks sprendimas leido pasiekti tai, kad automobilis greičiau reaguoja į akseleratoriaus paspaudimą. Būtent tokiomis akimirkomis galima išgirsti aukštas variklio natas ir griausmingą burbuliavimą atleidus akseleratorių.

Šiandien „Continental GT Speed“ savininkai gali kreiptis į „Bentley“ pardavimo atstovus dėl sportinio išmetimo sistemos sumontavimo.

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116