Bentley Vilnius

NAUJOJI BENTAYGA

Naujasis Bentayga sukurtas įkvėpti naujiems atradimams ir išskirtinėms kelionėms.

Šiame automobilyje susijungia visiškai naujas Bentley dizaino stilius bei kvapą gniaužianti galia ir moderniausios technologijos. Kartu šis derinys sukuria prabangų SUV, kuris tobulai jaučiasi bet kokioje aplinkoje. Nesvarbu kur keliausite, su Bentley Bentayga kiekviena kelionė bus stilinga ir komfortiška.

Dizainas

IŠSKIRTINAI NAUJAS DIZAINAS

Naujoji Bentayga dėmesį atkreipia savo dinamiška išvaizda, kurią įkvėpė naujoji gamintojo dizaino linija. Ji buvo pristatyta kartu su trečiosios kartos Continental GT ir naujuoju Flying Spur. Visi trys modeliai suformuoja vientisą modelių šeimą, kuri stilistiškai tarpusavyje turi daugiau bendro nei kada nors anksčiau.

Rodyti daugiau

Ryškesnis priekinės dalies dizainas, kur kiekvienas elementas pasižymi išgryninta ir modernesne išvaizda, sukuria kelyje lengvai atpažįstamą naujojo Bentayga veidą. Didesnės ir ryškesnės formos priekinės grotelės yra vertikalesnės, tuo metu naujieji išmanūs LED žibintai dėl pjaustytų stiklo kristalų kuria išskirtinį prabangos pojūtį ir tampa Bentley modelių vizitine kortele, o griežtesnis priekinis bamperis pabrėžia automobilio dinamiškumą. Norint, kad automobilio išvaizda būtų dar solidesnė, valstybinio numerio vieta buvo perkelta nuo bagažinės dangčio ant bamperio. Galiausiai, platūs duslintuvų antgaliai nepalieka abejonės, kad tai galingas ir savimi pasitikintis automobilis.

Rodyti daugiau

INTERJERAS

Naujoji Bentayga atsinaujino ne tik išore, bet ir vidumi. Visiškai naujas prietaisų skydelio ir centrinės konsolės dizainas, vairas bei durų apdaila. Naujasis modelis išsiskiria ir visapusiškai atnaujintomis sėdynėmis, o penkių vietų Bentayga nuo šiol galėsite rinktis ir su ventiliuojamomis galinėmis sėdynėmis. Pastebimai padidėjo erdvė gale sėdintiems keleiviams, kur priklausomai nuo modelio specifikacijos turėsite iki 10 centimetrų daugiau vietos kojoms.

Norintiems dar daugiau išskirtinumo ir prabangos, siūlome naujosios Bentaygos interjerą papuošti tamsaus atspalvio deimantine šlifuoto aliuminio apdaila, kuri šiame modelyje siūloma pirmą kartą. Taip pat galite rinktis ir dar du naujus karališkojo riešutmedžio arba Koa medžio apdailos pasirinkimus.

Rodyti daugiau

GALIA

DINAMIŠKA GALIA

Naujasis Bentley Bentayga spinduliuoja prabanga ir rafinuotumu, tačiau jis taip pat demonstruoja ir pasitikėjimą bei jėgą. Po naujojo Bentayga V8 variklio dangčiu slypi 4.0 l darbinio tūrio, V formos, 8 cilindrų benzininis variklis su dviem turbinomis, kuris gali pasigirti solidžiais techniniais parametrais – 542 arklio galiomis ir 770 Nm sukimo momentu. Vėliau galėsite užsakyti ir iš tinklo įkraunamą hibridinę bei W12 variklį turinčias naujosios Bentayga versijas.

Rodyti daugiau

DINAMIŠKAS VAIRAVIMAS

Išskirtinai SUV kelionei sukurta naujos kartos 48 voltų Bentayga elektroninė stabilumo sistema leidžia azartiškai važiuoti tiek kalnų serpantinais, tiek bekelėje. Ši sistema suteikia išskirtinį komfortą visiems keleiviams. Bentley Dynamic Ride suteikia išskirtinį sukibimą bei nepakartojamą kelionės komfortą keliaujant bekelėje.

Rodyti daugiau

PASIRINKITE VAIRAVIMO STILIŲ

Bentley vairavimo režimai siūlo pasirinkti vairavimo režimą, priklausomai nuo kelio bei oro sąlygų, kad vairavimas visuomet būtų išskirtinai paprastas ir malonus. Galite rinktis iš Comfort, Sport, savo nustatymų bei Bentley pasirinkimų visiškai paprastoje ir intuityvioje valdymo panelėje. Bentley režimas yra tobulas balansas tarp komforto ir galios. Sporto režimu keliausite naudodami visą automobilio galią, o Comfort pasirinkimas sukurtas patogiai kelionei. Taip pat galite pasirinkti savo vairavimo stilių atitinkančius nustatymus ir išsaugoti šį pasirinkimą. Be to, galite rinktis ir 4 bekelės nustatymus sunkioms kelio sąlygoms.

Rodyti daugiau

TECHNOLOGIJOS

INOVATYVI PRABANGA

Naujajame Bentayga puikiai dera klasikinės aukščiausios kokybės medžiagos ir moderniausios technologijos, kaip, pavyzdžiui, 10,9 colio įstrižainės lietimui jautrus ekranas centrinėje konsolėje ir aukštos rezoliucijos prietaisų skydelio ekranas su dinamiška grafika, kurią vairuotojas gali pritaikyti pagal savo poreikius.

Rodyti daugiau

IŠMANŪS SPRENDIMAI

Naujausia programinė ir techninė įranga leidžia naujajame Bentayga naudoti visiškai naują navigacijos sistemą su palydoviniais žemėlapiais, interaktyviąja paieška ir daugybe kitų funkcijų. Pirmą kartą Apple CarPlay® yra standartinės įrangos dalis, kuri papildo integruotą automobilio multimedijos sistemą. Gale sėdintys keleiviai galės naudotis didesne nuotolinio valdymo planšete, kuri suteiks galimybę valdyti daugelį išmaniųjų funkcijų net keliaujant gale.

Apple CarPlay yra Apple Inc. registruotas prekės ženklas.

Rodyti daugiau

TECHNOLOGIJOS VAIRAVIMUI

Bentaygoje galite pasirinkti vieną iš dešimties pagalbos vairuotojui sistemų, kurios padės vairuojant mieste, keliaujant tolimus atstumus ar važiuojant bekelėje. Miesto komplektaciją sudaro platus šių sistemų pasirinkimas, įskaitant aplinkos vaizdo kameras, parkavimo asistentus, įspėjimus apie pėsčiuosius ir kliūtis bei kelio ženklų atpažinimas. Taip pat Bentayga rasite priekinio stiklo (head-up) ekraną, kuris padės matyti svarbią informaciją nenukreipiant akių nuo kelio. Kiekviena detalė yra kruopščiai apgalvota ir įkomponuota interjero dizaine bei sukurta išskirtinei vairavimo patirčiai su Bentayga.

Rodyti daugiau

VISUOMET PRISIJUNGĘS

Pagerintos ir prisijungimo prie automobilio galimybės, nes USB-C jungtys ir bevielis telefono įkrovimas nuo šiol yra standartinės naujojo Bentayga įrangos dalis. Naujasis modelis turi integruotą SIM, o tai reiškia, kad norint prisijungti prie My Bentley suteikiamų funkcijų, nebereikės naudoti, pavyzdžiui, savo išmaniojo telefono mobiliųjų duomenų. „My Bentley“ automobilio sistemų valdymo ir nuotolinio klientų aptarnavimo sistema galima naudotis tiek naudojantiems Apple iOS, tiek ir Android mobiliąsias platformas.

Rodyti daugiau

NAUJOS GALIMYBĖS

SPALVOS IR INTERJERAS

Bentley naujajam Bentayga visureigiui siūlo septynias standartines ir dvi visiškai naujas spalvas iš plataus papildomų spalvų pasirinkimo: Patina ir Veridian. Patina atspalvis yra vidutinio tamsumo smėlinis tonas, o Veridian – turtinga tamsiai žalia, kuri anskčiau buvo pristatyta tik GT Number 9 modelyje.

Rodyti daugiau

MULLINER KOMPLEKTACIJA

Mulliner vairavimo komplektacija sukurta tiems, kurie mėgsta itin dinamišką ir sportišką vairavimo stilių. Ši komplektacija papildo Bentayga interjerą deimanto ornamento sėdynėmis su siuvinėtu B logotipu, sportiniais pedalais ir išskirtiniais interjero spalvų pasirinkimais. Išorėje Mulliner Driving komplektacija išsiskiria juodais 22″ ratlankiais.

Rodyti daugiau

AKSESUARAI

TOBULAS PASIRINKIMAS

Bentley dizaino ir gamybos komandos apgalvojo kiekvieną detalę, kuriant aksesuarus, kurie atitiktų išskirtinį Bentley Bentyga bei Jūsų gyvenimo būdą. Kiekvienas iš šių unikalių aksesuarų yra sukurtas išskirtiniam stiliui, komfortui bei prabangai – būtent tam, ko tikitės iš Bentley Bentayga.

Rodyti daugiau
Į viršų

Vidutinės mišrios degalų sąnaudos pagal WLTP bandymų metodą: 13.1 litrų / 100 km; vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal WLTP bandymų metodą 21.6 mpg.

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116