Bentley Vilnius

NAUJASIS BENTAYGA EWB SU PRAILGINTA RATŲ BAZE

Dėl ilgesnės ratų bazės ir gerokai padidėjusios erdvės kojoms, naujasis Bentayga EWB sukuria naują SUV komforto standartą. Šis išskirtinis Bentley prailgintas automobilis su 4 litrų V8 varikliu pasižymi gražiomis proporcijomis ir atsisukti priverčiančia išvaizda.

ULTRA PRABANGUS SUV

Naujasis Bentayga EWB turi tokį interjerą, kurio šiuo metu negali pasiūlyti joks SUV. Tai daugiau nei prabanga. SUV su prailginta ratų bazę yra pavyzdys, kaip pažangios technologijos prisideda prie geros savijautos. Nuo sėdynių, kurios nuolat stebi ir gerina keleivių komfortą, iki pritrenkiančio apšvietimo.

Naujasis Bentayga EWB yra daugiau nei nepakartojama keleivių patirtis. Vairuotojai čia gali tikėtis nepailstančios galios ir naujausių pakabos techninių sprendimų, kurie yra neatsiejami nuo Bentley.

Daugiau erdvės komfortui. Mažiau erdvės kompromisams.

DIZAINAS

STILIUS KITAME LYGYJE

Pirmąkart pamatę naująjį Bentayga EWB, pasiruoškite būti priblokšti. Čia susijungia elegantiškos detalės ir skulptūriškos linijos, o 18 cm ilgesnė ratų bazė puikiai išlaiko automobilio proporcijas. Nuo spindinčių vertikalių grotelių priekyje iki sidabro spalvos galinio difuzoriaus – viskas čia atrodo stulbinančiai.

Rodyti daugiau

PRITAIKYTAS JŪSŲ POREIKIAMS

Viduje jus pasitinka apšviesti slenksčiai, o rankomis kurtas salonas neturi lygių. Nauja 4+1 sėdynių konfigūracija leido gale sumontuoti atskiras sėdynės, kurios primena priekines. Tačiau, jei reikia, gale gali tilpti ir trys keleiviai.

Kitos papildomai pasirenkamos konfigūracijos leidžia sutalpinti 4 ar 5 keleivius. Tuo tarpu keturviečiame salone centrinė konsolė yra tiek priekyje, tiek gale.

Rodyti daugiau

ERDVĖ, ŠVIESA IR PRABANGA

Elektra valdomos durys švelniai užsidaro, vos atsisėdus. Rankomis kurtos odinės apdailos aiškiai matomos visame salone, įskaitant lubas ir statramsčius. Tuo tarpu Azure modeliuose galima išvysti naujo dizaino Diamong Quilting siuvinėjimą.

Tiesa, šio automobilio salonas yra daugiau nei atskiri gražūs elementai. Nuo papildomos vietos daiktams ilgesnėse galinėse duryse iki ryškesnės dienos šviesos per didesnius langus. Išties įkvepianti erdvė.

Rodyti daugiau

TECHNOLOGIJOS

REIKALAVIMAI YPATINGAM KOMFORTUI

Papildomai pasirinkus Bentley Airline Specification sėdynes, dešinioji gali stipriai atsilošti, o iš priekinės sėdynės atsilenkia atrama kojoms. Čia taip pat galima sutikti du dalykus, kurie buvo pirmąkart panaudoti automobiliuose. Sėdynėse esantys jutikliai matuoja kūno šilumą ir drėgme, o sėdynės automatiškai vėsina arba šildo. Tuo tarpu unikali laikysenos koregavimo funkcija gali iki 3 valandų atlikinėti mikro korekcijas ir taip aktyviai užtikrinti kūno cirkuliaciją, raumenų atsipalaidavimą ir užkerta kelią nuovargiui.

Rodyti daugiau

ŠVIESOS PRABANGA

Šviesos lygis automobilyje buvo subalansuotas taip, kad padidintų kelionės malonumą. Dienos metu, saulės šviesa į saloną patenka per didelius galinius langus ir tobulai sumontuotą panoraminį stogą. Šį įspūdį dar papildo švelnus salono apšvietimas, kuris geriausiai atsiskleidžia naktį. Papildomai pasirenkamas Bentley Diamond Illumination LED apšvietimas skleidžia šviesą per skylutes durų apdailose.

Rodyti daugiau

GARSAS IR VAIZDAS

Tarp My Bentley tinklo paslaugų yra integruota Wi-Fi bevielio interneto stotelė, Android Auto* ir Apple CarPlay** (įprasta arba bevielė) paslaugos, žemėlapiai, realiu laiku atnaujinama eismo informacija ir interneto radijas – su visu sąrašu galite susipažinti čia. Papildomai galima užsisakyti pramoginę sistemą sėdintiems gale, kuri leidžia keleiviams transliuoti turinį iš savo įrenginių į 10,1 colio jutiklinius ekranus. Tuo tarpu firminė Naim garso sistema savo kokybe nustebins net ir reikliausius audiofilus.

*Android yra Google registruotas prekės ženklas
**Apple CarPlay yra Apple registruotas prekės ženklas.

Rodyti daugiau

GALIA

STIPRIAI IŠREIKŠTAS RAFINUOTUMAS

Visi Bentayga EWB modeliai turi tiek Bentley Dynamic Ride pakabą, tiek visų vairuojančių ratų sistemą. Pirmoji naudoja elektra valdomus stabilizatorius, kurie automatiškai sustandina pakabą ir pagerina komfortą posūkiuose. Tačiau tiesiosiose arba greitkeliuose pakaba atsipalaiduoja ir sugeria kelio nelygumus.

Visų ratų vairuojančių ratų sistema taip pat turi dvigubą naudą. Važiuojant lėtai priekiniai ir galiniai ratai pasisuka skirtinga kryptimi, taip sumažindami apsisukimo spindulį ir užtikrindami maksimalų manevringumą. Kai važiavimo greitis didesnis, visi ratai pasisuka ta pačia kryptimi, o tai leidžia jaustis stabiliau keičiant juostas greitkelyje arba lenkiant. Nepaisant didelės savo erdvės, Bentayga EWB yra lengvai valdomas bet kokiame kelyje.

Rodyti daugiau

PERSONALIZAVIMAS

TEGUL PRASIDEDA JŪSŲ KELIONĖ

Tai yra automobilis, kurį galite pritaikyti prie savęs. Standartinę Bentley kėbulo spalvų paletę galima išplėsti iki 60 variantų ir papildomai pasirinkti dvispalvį Mulliner dažymą. Pasirinkus Mulliner spalvas, automobilį galima pritaikyti prie tokio atspalvio, kokio norite jūs.

Įspūdingas 21 ir 22 colių ratlankių pasirinkimas su skirtingais paviršiais bei tik Azure modeliams komplektuojami išskirtiniai ratai. Ieškantys daugiau, gali pasirinkti Blackline Specification paketą, kuriame beveik visos blizgios detalės pakeičiamos juodomis.

Viduje galimybės susikurti savo svajonių automobilį tik dar labiau išauga. Čia galima rinktis iš dešimties rankomis kurtų apdailų bei blizgią arba moderniai atrodančią porėtą medžio apdailą. Taip pat yra galimybė rinktis tokius techniškus elementus kaip anglies pluoštas arba tamsus šlifuotas aliuminis. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, galima komplektuoti metalinius intarpus, kurie salono dizainui prideda papildomo išskirtinumo. Odos apdailos yra 15 spalvų, kurios gali būti derinamos 6 skirtingais būdais. Vienas iš pasirinkimu buvo sukurtas išskirtinai Bentayga EWB modeliui.

Norėdami pamatyti visus pasirinkimus, užsukite į Bentley konfigūratorių arba apsilankykite Bentley namuose Vilniuje.

Rodyti daugiau
Į viršų

Vidutinės mišrios degalų sąnaudos pagal WLTP bandymų metodą: 13 litrų / 100 km; vidutinės mišrios CO2 emisijos pagal WLTP bandymų metodą 21.7 mpg.

Kontaktai

Sutarkite susitikimą Bentley namuose Vilniuje.

BENTLEY VILNIUS
Konstitucijos pr. 21B
08130 Vilnius

Automobilių pardavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116

Popardaviminis aptarnavimas

 • Pirmadieniais - penktadieniais
  9:00 - 18:00
 • Daugiau informacijos telefonu:
  +37064911116